Як побудувати план особистісного і кар'єрного розвитку

Сучасний ритм життя вимагає від нас бути гнучкими, вміти швидко адаптуватися до змін та реагувати на нові виклики. Це стосується і кар’єрного розвитку, де надважливо безперервно навчатися й бути готовою перекваліфікуватись. Про те, як правильно аналізувати власні вміння та навички, де шукати можливості для навчання, як скласти план особистісного і кар’єрного розвитку розкажуть на безкоштовному вебінарі «Як побудувати план особистісного і кар’єрного розвитку?». Ініціативу організовує Happy Monday та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в межах проєкту “Women For The Future” у партнерстві з Ferrexpo Education Hub та Ferrexpo.

Для кого?
Для українок, які втратили роботу та/або дохід внаслідок повномасштабної війни й зараз шукають нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.

Під час вебінару обговорять:

🔹 чому нині особливо важливо безперервно навчатися та бути готовою перекваліфікуватись;
🔹 чому варто спершу визначити, що та навіщо розвивати, а потім, як це реалізувати;
🔹 як проаналізувати свої вміння та доступні можливості;
🔹 де шукати можливості для навчання й професійного розвитку;
🔹 критерії вибору навчання для досягнення необхідних цілей;
🔹 як навчатися максимально швидко;
🔹 як зберегти мотивацію в процесі вивчення нового.

📅 16 березня
🕓 18:00-19:30 (UTC+02)
📍 YouTube-трансляція з сесією запитань/відповідей

🔶 Спікерка: Наталія Аверіна — бізнес-тренерка, фасилітаторка, спеціалістка з оцінки персоналу, експертка-практикиня у галузі підвищення особистої ефективності, комунікацій, навчання та розвитку персоналу.

👉 Реєстрація 👈

✨ Детальніше про вебінар ✨ 

Проєкт Women For The Future реалізується Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.