Як отримати роботу в топовій IT-компанії України

Дата
Мiсце проведення
Online

Щоб потрапити на роботу до топової ІТ-компанії, потрібно спочатку отримати досвід у маленьких і маловідомих? Зовсім не обов’язково!
Що ще має значення під час пошуку роботи, крім наявності релевантного досвіду, як почати працювати з найкращими і що взагалі відрізняє рейтингові компанії від інших? Дізнавайтеся на вебінарі від рекрутера Іntellias — ІТ-компанії, яка стабільно очолює рейтинги найкращих ІТ-роботодавців України.

Коли: 16 вересня о 18:00
Формат: online

Реєстрація

Програма вебінару:
Знайомтеся, це — Intellias. За що компанія отримує свої численні нагороди?
Як скласти резюме, якщо досвіду роботи практично немає? Секретні фішки, як привернути увагу рекрутерів.
Що таке soft skills і чому без них не обійтися.
English: вчити вже зараз, чи потім у процесі роботи мова вивчиться сама.
У якого кандидата є всі шанси потрапити до Intellias.

Бонус: повний розбір ваших резюме онлайн та практичні поради з їхнього покращення.
Про спікерку: Тетяна Литвин, Talent Delivery Specialist у Intellias.
У рекрутингу с 2012 року. Починала як рекрутер IT спеціалістів на релокейт у великі світові компанії, після цього були аутсорс, аутстаф та продуктові компанії. Наймала розробників та менеджерів у різних доменах та вертикалях, брала участь як у масовому підборі персоналу, так і в хедхантингу спеціалістів вузького профілю. Її девіз — help great companies grow and make people happy

Наприкінці вебінару на учасників чекає розіграш: ви зможете виграти брендований подарунок від Intellias та екскурсію до харківського офісу, щоб на власні очі побачити умови роботи в компанії та поспілкуватися з Тетяною про те, як потрапити на роботу до компанії.