site-min (1)

18 лютого 2024 року Харківський ІТ Кластер завітав до кафедри комп’ютерної математики й аналізу даних НТУ «ХПІ». Нагодою стало знайомство з абітурієнтами кафедри, а метою — познайомити їх зі світом світу комп’ютерної математики й аналізу даних.

Для того, щоб зустріч була не лише пізнавальною, але й веселою, команда Kharkiv IT Cluster і кафедра КМАД НТУ «ХПІ» підготували інтерактивну гру KAHOOT🌈
Під час гри учасники дізналися про кафедру, навчання на ній, переваги бути випускником кафедри та яке відношення кафедра КМАД має до розробки ChatGPT.

🎁Окрім того, три переможці були відзначені подарунками від наших партнерів — компаній NIX та UKRSIBBANK. Kharkiv IT Cluster висловлює компаніям велику подяку за підтримку й сприяння розвитку освітньої ініціативи.

🔥Захід від Харківського ІТ Кластера і кафедри КМАД НТУ «ХПІ» став не лише способом підтримати й відзначити талановитих молодих людей, але й можливістю для них розкрити свій потенціал у сфері IT й аналізу даних. Ця ініціатива нагадує про важливість підтримки освіти й стимулювання інтелектуального розвитку в молодіжному середовищі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram