XP Days Ukraine

Дата
Мiсце проведення
Cosmopolite Congress Hall 6 Vadyma Hetmana St., Kyiv, Ukraine
Для учасників кластеру
  • percentЗнижка 10%

Запрошуємо на XP Days Ukraine, конференцію з інженерних практик, архітектур і DevOps, яка пройде в Києві 10-11 листопада.
Цього року команда спікерів має багато свіжих облич. В ній зібралися представники відомих міжнародних компаній (GitHub, Red Hat, Elastic, Odnoklassniki, Wix, Oracle, JetBrains), незалежні консультанти з величезним досвідом як Venkat Subramaniam і Steve Freeman, а також досвідчені представники IT-ком’юніті України.

Ось основні напрямки, на які ми зробили акцент в програмі цього року:
·    Дисципліна розробки і правильні інженерні практики для більш швидких результатів з кращою якістю (code review, робота з боргом коду, правильне використання інструментів для розробки і т.д.).
·    Мікросервісная архітектура на практиці (досвід міграції великих систем, підходи до тестування, моніторингу, логування та аналізу проблем).
·    Сучасні тренди в DevOps і практики для успішного впровадження цього підходу, необхідні інструменти і практичні звіти щодо їх застосування.
·    Сучасні архітектурні рішення на хмарних платформах, особливості та переваги їх застосування.
Вас чекають насичених 2 дня доповідей від 50+ спікерів в 3-ох паралельних потоках.

Отже, реєстрація відкрита і чекає вас! Квитки традиційно поділені на кілька етапів, але принцип залишився тим самим: раніше купив квиток – заощадив більше грошей.

Наостанок хочемо нагадати, як це було минулого року