Workshop: Risk Analysis and Management for BA

Дата
Мiсце проведення
Online

Цей воркшоп — доповідь двох бізнес-аналітиків, які вирішили поділитись корисним досвідом оцінювання та керування ризиками. Головна мета заходу — поширювати свій досвід, щоб допомогти вам уникнути помилок.

Усі знають, що ризики слід ідентифікувати, аналізувати та керувати ними, але хто це робить у нашому житті? Навіть коли ми готові долучитись і розпочати керування цими процесами, відсутність досвіду не дозволяє нам ефективно відстежувати ризики та, як наслідок, ми можемо потрапити в пастку.

Цей воркшоп буде цікавим для тих, хто хоче дізнатися про ризики та спробувати попрацювати з ними на практиці. Онлайн-захід складатиметься з 2 частин. У першій ми розглянемо основні теоретичні аспекти, після чого спробуємо застосовувати нові знання на практиці, використовуючи випадки, пов’язані не тільки з ІТ сферою.

Долучайтесь до онлайн-зустрічі 16 грудня о 10:00, щоб мати можливість поставити питання та поспілкуватись зі спікерами.

Реєстрація

Наші спікери:
  • Ярослава Крамаренко, Senior Business Analyst в EPAM.

Має 7 років досвіду роботи в IT сфері, виконувала ролі бізнес-аналітика та proxy PO.Працювала з проєктами у роздрібній торгівлі та автомобільній індустрії.

  • Олеся Попова, Senior Business Analyst в EPAM.

Має 6 років досвіду роботи в IT, з них 5 років у ролі бізнес-аналітика. Слід також зазначити, що Олеся є Членом атестаційної комісії та Сертифікованим технічним інтерв’юером.

Участь безкоштовна за попередньою реєстраці’єю.

Переваги та професійний розвиток в EPAM

Компанія ЕРАМ віддана меті надавати своїй глобальній команді з понад 41 150+ професіоналів можливості для побудови надихаючої кар’єри з першого дня взаємодії. Постійний професійний розвиток завдяки потужній спільноті, менторським програмам і великій кількості внутрішніх програм із професійного розвитку – це те, що ми хочемо запропонувати саме вам.


Дізнатись більше про онлайн-подію і зареєструватись можна за посиланням.

У разі будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь за адресою: Hanna_Gushchyna@epam.com.