Summit24_16_9_data _web-min

Конференції для жінок — Perspektywy Women in Tech Summit 2024

Дата
Мiсце проведення
м. Варшава, Польща

🚀З гордістю підтримуємо жінок у науці, бізнесі та сфері tech&IT! тому заохочуємо жінок з України взяти участь у найбільшій конференції для жінок у нових технологіях в Європі й Азії (і не тільки!) Perspektywy Women in Tech Summit 2024, організовану через Perspektywy Women in Tech, яка відбудеться 12-13 червня у Варшаві!

🔸12-13 червня у Варшаві:
🔸2 дні повних знань, натхнення та обміну досвідом
🔸5 сцен з лекціями експерток і лідерок галузі Технологій та ІТ
🔸150 натхненних спікерів-експертів
🔸60 практичних майстер-класів
🔸50 захопливих технічних дискусій
🔸500 індивідуальних сесій менторства
🔸стенди 100 найбільш інноваційних глобальних компаній
🔸Ярмарок вакансій з рекрутинговими зустрічами та нетворкінгом
🔸багато позитивної енергії!

🚀Ведучими темами цьогорічного Саміту будуть: квантові обчислення, взаємодія людина-машина, нейрорізноманіття, наука про дані, штучний інтелект та машинне навчання, глибокі технології, хмарні рішення, а також цифрова екологія та кібербезпека.

🚀Окрім технологічних тем, ведучою ідеєю Perspektywy Women in Tech Summit 2024 буде «Tech Life Balance» це свідомий підхід, глобальний, бізнесовий та індивідуальний, до використання нових технологій та їх створення з турботою про те, щоб підтримувати нейрорізноманітність, соціальну інклюзію, сталий розвиток та покращувати якість життя, замість того, щоб бути джерелом стресу та цифрової втоми.

🌳Саміт 2024 буде також продовжувати започатковану 2 роки тому ідею сталого розвитку як перший в Польщі масштабний захід, позитивно збалансований кліматично, з мінімізацією та компенсацією всього вуглецевого сліду. Цього року в рамках компенсувального Саміту, ми перші активно приєднуємося до дій з відновлення водно-болотних угідь!

🧭Однією з найяскравіших атракцій цьогорічної конференції будуть Ярмарки Вакансій зі стендами понад 100 найбільших глобальних технологічних компаній та можливістю зустрічей з експертами, під час яких ви проаналізуєте своє резюме, дізнаєтеся про процедури рекрутингу та отримаєте цінні поради.

🌎Ми хочемо підтримати жінок з України, в цьому року, як і в попередньому, тому даємо можливість жінкам, які працюють в IT/Tech, навчаються на курсах IT або керунках STEM, хочуть розпочати кар’єру в цій сфері, шукають можливостей розвитку та побудови мережі контактів, зробити перші кроки в цьому напрямку, а також студенткам STEM (як з Польщі, так і з-за кордону) відвідати конференцію безплатно. Вони можуть подати заявку за посиланням STEM WOMEN FREE TICKETS.
У формі є можливість вибрати формат долучитися онлайн.

До зустрічі на Саміті 12-13 червня 2024 року у Варшаві!

Перегляньте, як було на Саміті у 2023 році
https://womenintechsummit.pl/ 

ЗАПРОШУЄМО! 😀