haslo-1-web-min

Women in Tech Summit 2024 все ближче!

Дата
Мiсце проведення
Offline, Варшава

Вже 12 червня і вже 6-й раз поспіль відбудеться у Варшаві найбільша в Європі конференція для жінок в IT&TECH. Під час Perspektywy Women in Tech Summit зустрінуться найвидатніші інтелекти нових технологій: науковиці, інженерки, лідерки, стартаперки та експертки світових технологічних компаній. Подібно, як і в минулому році, подія згуртує понад 8 тисяч учасниць. Вони переживуть щось незвичайне – на Саміті вперше в Польщі можна буде побачити на власні очі квантовий комп’ютер (!) і зрозуміти його роботу. Серед Спеціальних Гостей цього року на Саміті з’являться поміж інших:

  • Проф. Марго Геррітсен зі Стенфорду, засновниця глобального руху “Women in Data Science”
  • Клара Нелліст, відома наукова інфлюенсерка, фізичка елементарних частинок у CERN;
  • Гітанджалі Рао, найкраща молода науковиця в Америці та світова промоутерка STEM
  • Проф. Анджей Драган, видатний фізик і один з найбільш харизматичних популяризаторів
  • Проф. Крістіане Флойд, легенда інформатики, творець основ відкритого програмного забезпечення і перша в історії професорка інформатики в Німеччині

Буде також неповторна нагода подбати про свою професійну кар’єру на унікальних Ярмарках Кар’єри, під час яких буде представлено майже 100 найбільш інноваційних і цінуючих потенціал жінок, глобальних технологічних компаній.

Під час конференції будуть обговорюватися найгарячіші теми, такі як: квантове програмування, новий штучний інтелект, взаємодія людина-машина, майбутнє data science та інші), а також актуальні соціальні питання (нейророзмаїття, лідерство жінок, баланс між технологіями та життям). Буде можливість отримати нові компетенції завдяки майстер-класам Tech&Soft Skills та у спеціальній Зоні Менторства, де в форматі 1:1 можна буде проконсультуватися з видатними Менторами та Менторками!

Саміт — це Натхнення, Знання, Кар’єра, Нові ідеї та нетворкінг, що впливає на все життя. Чоловіки також запрошені.

Студентки технічних спеціальностей можуть подати заявку на отримання безкоштовних квитків, так само як і жінки з України, які навчаються/працюють у сфері STEM: STEM WOMEN FREE TICKETS.

Організатором Саміту є Fundacja Edukacyjna Perspektywy.
https://womenintechsummit.pl/