Women For The Future

Хочете підвищити свою обізнаність щодо управління фінансами? Бажаєте дізнатися, як планувати бюджет в умовах повномасштабної війни, які фінансові послуги наразі доступні? Happy Monday та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції запускають безкоштовний курс з фінансової грамотності від партнерів проєкту “Women For The Future”, страхової компанії MetLife Україна.

Для кого?

Для українок, які втратили роботу і/або дохід внаслідок повномасштабної війни, і зараз шукають нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.

Програма курсу:

🔹 Як підвищити фінансову грамотність під час повномасштабної війни.
📅 17 листопада, 18:00-19:30 (UTC+02)

🔹 Фінансове планування як перший крок на шляху до фінансової спроможності.
📅 25 листопада, 18:00-19:30 (UTC+02)

🔹 Фінансові послуги під час війни та чи варто ними користуватися.
📅 1 грудня, 18:00-19:30 (UTC+02)

🔹 Накопичення – крок до фінансової спроможності.
📅 8 грудня, 18:00-19:30 (UTC+02)

🔹 Фінансовий ризик-менеджмент: як захистити свої статки.
📅 15 грудня, 18:00-19:30 (UTC+02)

Спікерка: Інна Бєлянська – голова правління MetLife Україна, експертка з питань страхування життя, фінансової грамотності та ризик-менеджменту в бізнесі та житті. Працювала в міжнародних фінансових корпораціях Alico AIG Life, SEB Life, пройшла кар‘єрний шлях від менеджерки проєктів до членкині правління та СЕО MetLife, компанії #1 на ринку страхування життя в Україні.

📍 Заходи пройдуть у форматі YouTube-трансляцій, і в межах кожного заплановані Q&A сесії.

➡️ Реєстрація для участі  

➡️ Більше про серію онлайн-лекцій 

Проєкт Women For The Future реалізовується Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.