Web Summit 2022

Україна представить один з наймасштабніших павільйонів на легендарній конференції Web Summit 2022. І у вас є можливість долучитись до цієї ініціативи.

Web Summit – найбільша IT-конференція світу, яку ЗМІ нарекли «місцем, де народжується майбутнє» та «найкращою технологічною конференцією на планеті”!

Цьогоріч у саміті візьмуть участь понад 70 тисяч відвідувачів та 900 спікерів, серед яких представники найбільших компаній світу: Apple, Google, Amazon, OpenSea, Microsoft тощо.

Web Summit 2022, безумовно, стане знаковим для України. Адже попри війну наша країнане лише вдруге візьме участь у заході, а й буде представлена найбільшою в історії делегацію, до складу якої увійдуть фонди, ІТ-компанії, державні установи, екосистемні організації, а також 24 провідних українські стартапи. Наш національний павільйон буде одним з наймасштабніших на конференції. Він являє собою інноваційний простір зі смартекраном, комфортабельними зонами для перемовин та консультацій, амфітеатром, де щоденно відбуватимуться презентації, лекції експертів, майстеркласи, та пітчі українських стартаперів. Крім того, українською делегацією заплановані благодійний вечір і збір донатів на допомогу Україні.

Головна мета Українського національного павільйону на Web Summit 2022 – презентувати потужну українську технологічну екосистему та інвестиційний потенціал перед світовою IT-спільнотою та голосно заявити, що найкращий час для інвестицій в Україну — зараз, а не після війни. Український IT-сектор довів свою стійкість і потужність і навіть у найгірші для країни часи залишається єдиною галуззю, яка демонструє зростання.

Сьогодні, коли до України прикута увага всього світу, участь у Web Summit – чудовий шанс для українського технологічного бізнесу голосно заявити про себе, знайти нових клієнтів, партнерів, інвесторів, таланти та ще активніше сприяти економічній розбудові країни.

Долучайтесь до проєкту Українського національного павільйону на Web Summit 2022.

Разом переможемо! 💙💛

Детальна інформація щодо партнерства та актуальні контакти