vyvchaj_typescript_bezkoshtovno_web

Вивчай TypeScript безкоштовно

Дата
Мiсце проведення
Online

🆓 З 1 до 8 лютого 2024 року на ITVDN ви можете пройти навчання за курсом «TypeScript» безкоштовно! Курс українською мовою!

Що таке TypeScript?

TypeScript (TS) – це мова програмування, яка фактично є розширенням мови JavaScript. Вона є строго типізованою, що допомагає зменшити кількість помилок на етапі розробки та робить код більш структурованим та читабельним. Також TypeScript надає інструменти для підтримки ООП, такі як наслідування, інтерфейси, класи, модифікатори доступу, що є вкрай необхідним для написання та підтримки сучасних вебзастосунків.

TypeScript за останнє півріччя обігнала JavaScript – тепер вона найпопулярніша основна мова програмування серед українських розробників (відповідно до зарплатного опитування від DOU, січень 2024).

При цьому інша зарплатна аналітика тестувальників за січень 2024 демонструє, що медіанні зарплати українських тестувальників, які використовують TypeScript, є найвищими.

Про курс «TypeScript» від ITVDN

Наш курс познайомить вас із основними темами мови TypeScript; також ви зможете конвертувати отримані знання у практичні навички як на уроках, так і шляхом виконання завдань для самостійного опрацювання.

📌 Автор курсуІгор Михайличенко, Frontend Engineer at Star. Має понад 4 роки досвіду в IT, а також досвід викладання.

Тривалість курсу – 6 годин 20 хвилин.

Структура курсу:

  1. Вступ. Змінні та функції.
  2. Класи та інтерфейси.
  3. Generics.
  4. Модулі та простір імен.

Більш детально про курс та його програму можна прочитати тут.

✅ Пропозиція діє з 1 до 8 лютого 2024 року включно.

✅ Доступ до курсу надається на 10 днів.

 

Отримати курс безкоштовно