Вступ-2023: чому радіотехніка — це про ІТ?

Дата
Мiсце проведення
Online, ZOOM

🗣 Радіотехніка — це наука минулого сторіччя. Вона стане в пригоді тільки тим, хто лагодить телевізори чи мобільні телефони.

Насправді це все стереотипи, які не мають жодного підґрунтя. Радіотехніка — це надсучасна галузь з великою кількістю напрямів. Ви кожного дня користуєтесь радіотехнічними пристроями й навіть не замислюєтеся про це. Саме ця галузь робить наше життя комфортнішим та допомагає військовим обороняти нас.

✅ І щоб довести вам, що радіотехніка — це передовий напрямок в ІТ, Kharkiv IT Cluster спільно з викладачами Радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошують узяти участь у вебінарі на тему: «Чому радіотехніка — це про ІТ?».

📆 Коли: 13 червня о 15:00, ZOOM

Поговоримо про супутники, вбудовані системи та шлях від ідеї до готового пристрою, а також різносторонність радіотехніки.

А з цим нам допоможуть розібратися:

🔥 Олександр Сушко — PhD, доцент кафедри радіоінженерії, Project Manager компанії «ІП ЕОС Україна», заступник декана з наукової роботи факультету;
🔥 Олександр Мирончук — PhD, старший викладач кафедри радіотехнічних систем;
🔥 Володимир Адаменко — старший викладач кафедри прикладної радіоелектроніки, заступник декана з навчально-виховної роботи.

👉 Реєструйся скоріш: https://forms.gle/rWEeZSrbhb4VTzFa7

Більш детально про університет — на Порталі ІТ-абітурієнтів

До зустрічі на івенті!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram