VR Forum Art of Change

Дата
Мiсце проведення
Конторська, 5

4 Листопада 2018 року о 12:00 за адресою Конторська, 5 (локація Харківської школи архітектури) відбудеться  VR Forum: ART OF CHANGE, присвячений взаємодії культурних та освітніх організацій з сучасними медіа та цифровими технологіями. Ініціатори форуму – проект неформальної освіти Academy of Visual Arts Kharkov, АртХаб “Самокат” та компанія Gwara Media.


Проекти, представлені на форумі, продемонструють те, якими можуть і повинні бути сучасні інституції та проекти в області мистецтва, культури та освіти за умов втілення VR/AR, як використовувати сучасні технології та інноваційні підходи для суспільно-важливих проектів.


Ідеї, фільми, виставки, інсталяції будуть представлені на рівні художників, експертів організацій, які створюють сучасні мультимедійні проекти.

На форумі будуть продемонстровані:

  • досвід переходу організацій в мистецтві на формати з застосуванням нових технологій та використанням сучасних підходів у сфері IT та менеджменту
  • нові кейси культурних продуктів, які мають в собі високу технологічну складову
  • досвід створення освітніх проектів з використанням сучасних інструментів та розгортання своїх ідей новими командами
  • документальні мультимедійні проекти зі значною технологічною частиною

 

Місто Харків є показовим містом, де активно розвивається IT-сфера, але у молодих людей немає досвіду використання отриманих знань для створення власних проектів у галузі культури та освіти.

 

ПРОГРАМА ФОРУМУ:

12:00 – 13:00 — “Умовний спосіб” – виставка скульптур в віртуальній реальності.

Проект представляє: Катерина Рай, арт-куратор, Київ

13:00 – 14:00 — документальний VR-фільм Громадського ТБ “Рани 360°”.

Проект представляє: Джозеф Сивенький, VR-продюсер, фотограф, Київ.

14:00 – 15:00 — кава-брейк, можливість ознайомитись з контентним наповненням.

15:00 – 16:00 — проект імерсивної журналістики “Aftermath VR: Euromaidan”.

Проект представляє: Олексій Фурман, COO в New Cave Media, Киев.

16:00 – 17:00 — VR – нові горизонти культури.

Спікер: Нікіта Худяков, CEO в OCHI.IO, Миколаїв.

17:00 – 18:00 — дискусія.

Форум є експериментальною майданчиком для того, щоб показати, як подібні сектори можуть взаємодіяти між собою.

В існуючому культурному секторі існують проблеми з недостатнім рівнем менеджменту та знань технологій, що не дозволяє коректно спілкуватись з експертною спільнотою, маючи запит і бюджети для створення проектів.
Молоді люди швидше орієнтуються на виконання схожих комерційних завдань закордонних замовників, проте мало хто наважується на запуск власного проекту або дослідження з технологіями VR/AR/360.
Це простір для дискусії, як соціальна та культурне середовище міста може змінюватися громадянським шляхом, а не інституційно-державним.
Дискусія може наштовхнути нас на розуміння як місто, його соціальне й культурне середовище можуть змінюватися інноваційним і цивільним шляхом, а не тільки інституційно-державним.

Запрошуємо дізнатись більше про інсталяцію за кураторства Катерини Рай та технічної підтримки компанії Lenovo, проникаючий проект Рани 360 за підтримки Громадське ТВ, документальний проект AftermathVR:Euromaidan та розгорнутий виступ про віртуальну реальність як нові горизонти культури.
Не менш цікавою очікується дискусія, де представники бізнесу та інституцій зберуться разом для висвітлення гострих сторін взаємодії.

 

Форум відбувається завдяки підтримці Українського Культурного Фонду.

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавтсва, спрямовується та координується Міністерством культури України.

 

Вхід вільний за попередньою реєстрацією

https://www.facebook.com/events/252276198789942/

Питання:

050 915 17 86, Оксана Коклонська, Academy of Visual Arts Kharkov, avakharkiv@gmail.com
099 336 84 64, Сергій Прокопенко, Gwara Media
hello@gwaramedia.com.ua