Не знаєте, як будувати плани на наступний рік в умовах повномасштабної війни? Вважаєте, що в кризу можна тільки економити та виживати? За даними низки досліджень стан невизначеності є одним із найважчих і найбільш емоційно-руйнівних. Тож не дивно, що під час кризи люди часто падають духом, забуваючи, що це не лише період невизначеності, а й можливість для змін.

Аби допомогти розібратися з цими питаннями, Happy Monday та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в межах проєкту “Women For The Future” проведуть безкоштовний воркшоп «Як підбити підсумки року та створити плани на 2023 рік?» від партнерів, студії управління часом BogushTime.

Для кого?

Для українок, які втратили роботу та/або дохід внаслідок війни, й зараз шукають нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.

📅 22 грудня
🕓 19:00-20:30 (UTC+02)
📍 YouTube-трансляція з Q&A сесією в кінці

Під час заходу обговорять:

🔹 криза як процес змін;
🔹 як проаналізувати результати пройдешнього року;
🔹 що таке «успішні дії» та як їх використовувати;
🔹 що робити з невирішеними проблемами;
🔹 як визначити стратегічні цілі;
🔹 як створити робочі плани на наступний рік;
🔹 як правильно коригувати плани з урахуванням змін;
🔹 як навчитися бачити можливості, що відкриваються.

🔶 Спікерка: Оксана Долгова — бізнес-тренерка у BogushTime.

➡️ Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/7r6oSN4yZtprPh318
➡️ Детальніше про воркшоп на сайті: https://women.happymonday.ua/#initiatives

Проєкт Women For The Future реалізується Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.