intellias_2

Ветерани в ІТ: Intellias запрошує на тренінг про рекрутинг та адаптацію

Дата
Мiсце проведення
Online + offline м. Лвів

Intellias спільно з експертками у темі реінтеграції спеціалістів із бойовим досвідом проведе тренінг «Рекрутинг та адаптація ветеранів». Навчання відбудеться 22 травня в онлайн та офлайн форматах, участь безплатний – потрібно лише зареєструватись.

Аби взяти участь у події, необхідно заповнити реєстраційну форму. Учасники, які обрали онлайн-формат, перед подією отримають посилання на трансляцію. Офлайн-локацію також повідомлять напередодні тренінгу.

Для кого тренінг?

До події можуть приєднатись керівники усіх рівнів, рекрутери, HR-спеціалісти, маркетологи, комунікаційники та усі зацікавлені фахівці, які працюють або мають намір працювати із реінтеграцією ветеранів.

Про що говоритимуть?

Під час тренінгу учасники та учасниці говоритимуть про те, як полегшити повернення ветеранів до цивільного життя та як адаптувати до цього робоче середовище і процеси. Серед тем:

  • Адаптація ветеранів у компанії: кому й навіщо потрібен цей процес;
  • Чому перехід від фронту до цивільного життя триває певний час і що про це мають знати усі спеціалісти компанії;
  • Роль HR, керівника та інших колег у процесі адаптації ветеранів;
  • Особливості пошуку кандидатів-ветеранів: розгляд резюме, співбесіди, зворотний зв’язок.

Спікерки заходу

  • Катерина Маргітіч-Філіппова,

HR-директорка Cadabra Studio, карʼєрна консультантка ГО «Центру зайнятості вільних людей» із питань перекваліфікації ветеранів і ВПО, співзасновниця «After Front: до професійного життя після фронту».

  • Оксана Громова

Senior Global IT&TOP manager рекрутерка, консультантка з ІТ-рекрутингу, ексспівзасновниця thePerson, ексвикладачка та координаторка в Hillel IT School, співзасновниця «After Front: до професійного життя після фронту».

Учасники та учасниці також матимуть можливість отримати доступ до Veteran Check Book – довідника про розбудову безбарʼєрності та адаптації ветеранів у компаніях. Для цього під час події потрібно буде задонатити щонайменше 300 грн на станцію РЕР (система виявлення ворожих цілей) для відділу розвідки батальйону “Лють”.

Intellias активно впроваджує та удосконалює власну програму адаптації ветеранів у співпраці з благодійною організацією Veteran Hub. У 2023 році компанія потрапила до списку 25 найкращих роботодавців для ветеранів та ветеранок за версією Forbes. Окрім того, Intellias постійно надає підтримку захисникам та захисницям на фронті, сумарно задонативши вже понад 90 млн гривень.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Кілька років поспіль Intellias є одним із найкращих роботодавців за версією Forbes, EY та DOU. Також Intellias у п’ятірці лідерів рейтингу «Компанії, дружні до родин» від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ» та серед найкращих роботодавців за версією Індексу корпоративної рівності.