Ведете експортну діяльність в ІТ? Хочете її масштабувати? Плануєте розвиток своєї компанії на міжнародних ринках? 26 серпня – IT DAY!

Вперше в Україні відкрито набір на освітню програму з експорту для представників IT сектору України — Export Evolution IT! Ми прагнемо якнайшвидше поділитися з Вами інформацією щодо особливостей, переваг та умов участі в даній програмі, а також подискутувати про тренди та можливості світового ІТ експорту.

ЩО? IT DAY: презентація Export Evolution IT та панельна дискусія про експорт в ІТ секторі
КОЛИ? 26 серпня, з 11:00 до 14:00
ДЕ? Онлайн із використанням платформи ZOOM

Спікерами події стануть ключові стейкхолдери IT сектору, іноземні експерти, тренери програми та представники бізнесу України. Унікальною можливістю стане частина заходу “SHOW HOW”, де міжнародні експерти проаналізують попередньо Ваш кейс та запропонують рішення під час події! Буде розібрано 2-3 найбільш цікавих приклади.

БОНУС! Для всіх учасників події ми приготували секретний бонус, що допоможе стати Вам та Вашому бізнесу успішними. Всі деталі буде оголошено під час останньої частини події.

IT DAY не може відбутися без Вас! Реєструйтеся, найдсилайте Ваші кейси та отримайте максимум від участі

Реєстрація 

Реєстрація триває до 23 серпня 2021 року, 23:59. Підтвердження реєстрації та посилання для підключення Ви отримаєте за 1 добу до події.

Ще не чули про освітню програму для IT сектору?
Швидше дізнавайтесь більше за посиланням


Export Evolution IT Program розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» .