Вебінар: Як підготуватись до вимкнення 3rd-party cookies?

Дата
Мiсце проведення
Online

30 березня о 13.00 відбудеться вебінар для онлайн-видавців “Як підготуватись до вимкнення 3rd-party cookies?”. На вебінарі спікери з Admixer розкажуть, як власникам сайтів і медіа переналаштувати роботу з рекламою та даними перед остаточною відмовою браузерів від 3rd-party кук (початок 2022 року).


Чому це важливо?

За даними IAB, після вимкнення 3rd-party кук паблішери з усього світу ризикують втратити до $10 млрд своїх доходів від реклами, якщо вчасно не підготуються до змін.

Відключення сторонніх кукі-файлів повністю змінить те, як працює реклама в Інтернеті. Зникнуть можливості точного аудиторного таргетингу користувачів, а ціни на покази реклами знизяться в кілька разів. Для збереження ефективності реклами, рекламодавці будуть спрямовувати бюджети на ті платформі та сайти, які дозволятимуть точно таргетувати й аналізувати свої аудиторії. Якщо локальні видавці не переналаштують роботу з рекламою та даними уже сьогодні, то в таких умовах можуть втратити до 70% доходів від реклами в 2022 році.

На вебінарі 30 березня представники Admixer розкажуть, як паблішерам підготуватись до майбутніх змін, і презентують для цього готові рішення — щоб вимкнення 3rd-party кук ніяк не вплинуло на бізнес видавців та їхні доходи від реклами.


Кому буде корисно?
  • Власникам сайтів і медіа
  • Керівникам онлайн-видань
  • Редакторам
  • Медіаменеджерам
  • Маркетологам видань
  • Усім, хто працює з рекламою та даними на боці паблішера

Спікери
  1. Ярослав Холод, Директор програматик-напрямку в Admixer
  2. Іван Федоров, New Business Director в Admixer
  3. Олена Подшувейт, Chief Products Officer в Admixer

Дивіться повну програму та реєструйтесь на вебінар на сайті.