Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України TechSoup Україна та Лабораторія цифрової безпеки запрошують менеджерів українських організацій громадянського суспільства взяти участь у вебінарі «Процес переходу на G Suite: міграція пошти, перенесення календарів та контактів», що відбудеться у четвер, 13 серпня 2020 року.

Відвідайте цей вебінар, щоб дізнатися:
  • як побудувати процес переходу на платформу GSuite;
  • як перенести стару пошту, календарі і контакти;
  • як використовувати Google Groups для організаційних завдань;
  • як впровадити Google Meet та Shared Drive у вашій організації.

Дата: 13 серпня 2020 року.

Час: 17:00-18:30.

Зверніть увагу!

Підключитися до вебінару необхідно о 16:55 (за 5 хвилин до початку). Підтвердження реєстрації та посилання на вебінар організатори надішлють зареєстрованим учасникам на вказану під час реєстрації електронну адресу. Якщо після реєстрації ви не отримали підтвердження, будь ласка, перевірте папку спам. Вебінарна кімната одночасно доступна для 100 учасників. Якщо ви не встигли увійти, будь ласка, приєднуйтеся до трансляції на Facebook-сторінці ГУРТа, яка розпочнеться одночасно із запуском вебінару.

Спікери вебінару: Максим Луночкін та Антон Кушнір – тренери і консультанти у сфері інформаційно-комунікаційних технологій для ОГС, співзасновники «Лабораторії цифрової безпеки» – організації, що працює для зниження ризиків та можливих наслідків загроз у цифровому світі для неурядових організацій.