17 грудня 2016 р. відбувся перший вебінар представників Kharkiv IT Cluster з керівниками канадських підприємств та асоціацій.

У вебінарі взяли участь директори IT-компаній Харкова – учасники Kharkiv IT Cluster, керівники канадських підприємств – членів асоціації The Brampton Board of Trade і Canadian Ukrainian Chamber of Commerce.

Вебінар “IT-рішення для розвитку бізнесу”

Виконавчий директор Kharkiv IT Cluster Наталія Виноградська представила учасників Kharkiv IT Cluster й охарактеризувала IT-індустрію Харкова в цілому. Також вона говорила про можливості співпраці канадських компаній з Kharkiv IT Cluster і його компаніями-учасниками.

IT-компанії AltexSoft, INSART, Rozdoum, Videal, VERNA презентували свої послуги та кейси, реалізовані на північноамериканському ринку.

Учасники з канадської сторони виявили зацікавленість у продовженні діалогу: у форматі онлайн-конференцій та особистих зустрічей.

Пані Емма Турос, директор Canadian Ukrainian Chamber of Commerce, люб’язно запросила представників Kharkiv IT Cluster взяти участь у міжнародній конференції PDAC 2016 в березні цього року й організувати День України за участю посла України в Канаді пана Андрія Шевченка, Міністра зовнішньої торгівлі Канади і канадськими бізнесменами.