vebinar_gen_ai_why_should_i_care_web

Вебінар «Gen AI: Why should I care?»

Дата
Мiсце проведення
Онлайн

Ти — Data Scientist, ML Engineer, AI Researcher, працюєш в R&D або ж просто цікавишся перспективами та можливостями генеративного штучного інтелекту? Звідусіль чуєш про GenAI, але ще майже не натрапляв(-ла) на реальні бізнес-кейси?

Вже 30 листопада приходь на вебінар «Gen AI: Why should I care?», на якому топові експерти SoftServe поділяться своїм багаторічним досвідом роботи з AI та розкажуть про реальні кейси застосування генеративного ШІ, імплементовані на базі SoftServe Gen AI Lab 🔎

На вебінарі ти дізнаєшся про таке:

⚪️ інноваційні рішення, які дозволяє імплементувати генеративний ШІ;

⚪️ реальні історії успіху та вплив Gen AI на розвиток бізнесу;

⚪️ як виглядає робота нової Gen AI лабораторії у SoftServe та з якими рішеннями працює наша команда;

⚪️ як міждисциплінарні команди співпрацюють та втілюють GenAI проєкти, маючи можливість технічно експериментувати та креативити;

Коли? 30 листопада, 18:30

Де? Онлайн

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Спікери:

🎤️ Taras Hnot, SoftServe AI Consultancy Lead; має багаторічний досвід роботи з високотехнологічними проєктами із масштабним аналізом даних та аналітикою.

🎤️ Zoriana Doshna, SoftServe Head of ATG Productization & Commercialization; має понад 10 років досвіду у роботі з ШІ, тісно співпрацює з технологічним офісом в галузі передових технологій.

Не пропускай можливість поспілкуватися віч-на-віч із досвідченими фахівцями в галузі AI та отримати відповідь на всі свої запитання про генеративний ШІ або ж нашу Gen AI лабораторію.

До зустрічі!