Valencia Digital Summit

Запрошуємо на міжнародний технологічний захід Valencia Digital Summit, співорганізатором якого є Kharkiv IT Cluster! 

Valencia Digital Summit відсвяткує свій шостий випуск 26 та 27 жовтня у місті мистецтв та наук — у Валенсії

Очікується, що захід, який слугує місцем зустрічі підприємців, стартапів, корпорацій та інвесторів, об’єднає понад 1 500 стартапів, залучить понад 10 000 відвідувачів з більш ніж 80 країн світу та сприятиме налагодженню зв’язків між міжнародними корпораціями та інвесторами з портфелем інвестицій у стартапи на загальну суму понад 8 мільярдів євро.

Надихаючись головною темою “Побудова доброго майбутнього”, VDS2023 продемонструє, як технології, інновації та діджиталізація змінюють, впливають і трансформують кожен аспект нашого життя. Буде розглянута роль технологій у вирішенні основних соціальних та економічних проблем, з якими зіткнеться суспільство в найближчому майбутньому.

Valencia Digital Summit 2023 матиме кілька сцен, розташованих у Музеї наук, воркшопи та презентації відомих міжнародних лідерів, а також виставкову зону, де будуть представлені останні технологічні інновації, тренди та проривні рішення. Крім того, будуть спеціально відведені місця для нетворкінгу, а також зони для відпочинку та релаксації.

👉 Приєднуйтесь до нас 👈

На зустрічі будуть представлені останні світові тенденції в таких сферах, як:

  • блокчейн;
  • штучний інтелект;
  • логістика; здоров’я;
  • довголіття;
  • фінтех;
  • сталий розвиток;
  • мобільність та кібербезпека.

Valencia Digital Summit представить нову вісь Валенсія-Майамі-Латинська Америка як бізнес-міст, що з’єднує стартапи та інвесторів, а також виступить з доповідями відомих міжнародних спікерів, які поділяться своїм досвідом і знаннями, щоб надихнути всіх відвідувачів.

А для учасників Kharkiv IT Cluster діє спеціальна пропозиція — 25% знижка!  

👉 Для того, щоб нею скористатися, напишіть на пошту info@it-kharkiv.com 👈

Про захід

Valencia Digital Summit пережив вибуховий ріст. З моменту свого першого видання у 2018 році ця всесвітньо відома технологічна конференція збільшила кількість учасників на 1 500%.

Останній захід, що відбувся 25-26 жовтня 2022 року в Місті мистецтв і наук у Валенсії, побив рекорд, зібравши понад 10 000 учасників, третина з яких були генеральними директорами або засновниками компаній. Крім того, понад 20% учасників були міжнародними відвідувачами з більш ніж 70 країн світу.

У п’ятій конференції взяли участь лідери всесвітньо відомих компаній, серед яких Еліас Веріс, керівник глобальних операцій Google для стартапів; Себастьян Грейс, керівник партнерства зі стартапами в Siemens Mobility; Маріано Амартіно, керуючий директор Microsoft для стартапів у Північній та Південній Америці, та Енн Хіатт, стратег-лідер з більш ніж 15-річним досвідом роботи в Кремнієвій долині, яка була виконавчим бізнес-партнером Джеффа Безоса (засновника та генерального директора Amazon) та Еріка Шмідта (генерального та виконавчого директорів Google).