Український Бізнес в дії

Проєкт «Український Бізнес в дії» спрямований на адаптацію та відновлення діяльності українських малих та середніх підприємств та greentech підприємств, які в умовах російсько-української війни продовжують працювати та потребують допомоги для продовження своєї діяльності.

Участь у проєкті дозволить отримати гранти до 50.000 євро для підвищення стійкості, відновлення та підтримки операційної діяльності.

Грантову підтримку отримають щонайменше 20 українських підприємств, що відповідають кваліфікаційним вимогам та пройдуть конкурсний відбір на основі поданих заявок.

Гранти можуть бути використанні на:

  1. Інновації, технологічні та інші послуги, які сприяють розвитку підприємства
  2. Ресурси або обладнання, необхідні для адаптації виробництва до нових реалій ведення бізнесу в умовах війни
  3. У виняткових випадках гранти можуть покривати частину операційних витрат, понесених підприємством протягом 6 місяців, якщо це має вирішальне значення для забезпечення безперервної діяльності підприємства

Умови участі у проєкті:

  1. Юридична реєстрація в Україні або юридична реєстрація в ЄС для МСП, які здійснили релокацію в країни ЄС після 24.02.2022 р. (як мінімум один з власників МСП повинен мати українське громадянство)
  2. Організаційно-правова форма – юридичні особи згідно з законодавством України. Фізичні особи-підприємці (ФОП) до участі у Грантовому проекті не допускаються
  3. Підприємства з усіх секторів економіки, крім консалтингової галузі
  4. Мінімальний термін діяльності – 2 роки
  5. Максимальний річний дохід – 50 млн євро
  6. Кількість співробітників – 10-250 осіб (для “зелених” підприємств – 5-250 осіб)
  7. Чітка та переконлива аргументація на користь того, що отримання гранту може сприяти збереженню та створенню робочих місць та збільшенню доходів бізнесу в довгостроковій перспективі

Приєднуйтесь 2 листопада на онлайн презентацію, де організатори розкажуть про всі деталі проєкту: правила подачі заявок, критерії відбору, використання грантових коштів.

Реєстрація

Дедлайн подачі аплікацій на участь – 20 листопада.

Дізнатися більше про проєкт та подати заявку


«Український Бізнес в Дії» — це проєкт грантової підтримки малих та середніх підприємств (МСП) та greentech підприємств, що реалізується Програмою розвитку Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE DF) та Програмою технічної допомоги Зеленого фонду для зростання (GGF TAF) та міжнародною консалтинговою компанією CIVITTA. Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business.