Ukrainian Software Development Forum 4.0

Дата
Мiсце проведення
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33 Торгово-Промислова Палата України

15 вересня лідери Українського софтверного бізнесу збираються на традиційний щорічний Форум з метою змоделювати майбутнє ІТ-галузі в країні та обмінятися досвідом!

У цьому році у нас 8 дискусійних панелей і більше 30 спікерів!

Спочатку традиційно дізнаємося, що держава збирається робити з ІТ-галуззю, нашими СПД та іншими актуальними проблемами ІТ, і, звичайно, донесемо, як ці питання бачимо ми. Говорити будемо зі Степаном Кубівим, Першим віце-прем’єр-міністром, Ніною Южаніною, главою податкового комітету Верховної Ради і автором ліберальної податкової реформи, Міхалом Боні, депутатом Європарламенту. З боку бізнесу в цьому діалозі візьмуть участь Олексій Сігов, генеральний директор «Infopulse Ukraine» і один з перших ІТ-бізнесменів України, а також голова словацької ІТ Асоціації Маріо Леловски. Про обшуки і освіту – говоримо окремо на інших панелях.

Після напруженої державної дискусії ми перейдемо до найважливішого питання – як продавати більше, ширше, маржинальніше та взагалі стати кращим софтверним партнером для замовників – дізнаємося про це від Михайла Сальникова, стратегічного ІТ-партнера ведучого скандинавського банку «Nordea». Також від Ілана Ошрі, гуру аутсорсингу, автора ІТ-бестселерів («The Handbook of Global Outsourcing and Offshoring»), і Яна Кайла, маркетинг-директора «Infopulse Ukraine», – учасники Форуму зможуть дізнатися про глобальні стратегії ринку, аутсорсинг в офшорах, глобальний розподіл команд. Крім того, в діалог вступить Паскаль Бедель, головний технічний директор з питань міжнародного роздрібного банкінгу в «BNP Paribas».

На паралельній панелі будемо говорити про те, що можуть разом зробити ІТ-шники в окремо взятому місті – послухаємо досвід легендарної Краківської ІТ Асоціації «ASPIRE» в особі Ендрю Халлама і керівників наших найновіших кластерів – Дніпровського – Олексій Тулін, засновник «Archer Sofware»; Харківського – Олександр Медовий – засновник «AltexSoft»; Одеського – Юлія Сулімова.

Далі, після смачного обіду, на заході почнеться найнестандартніша частина. Засновник «SoftServe», піонера практики Digital Transformation в Україні, Тарас Кицмей і Дар’я Горницька, одна з найдосвідченіших фахівців країни в області e-commerce, директор «Astound Commerce UA», – обговорять, який ринок для ІТ-компаній дає Digital Transformation: як зайти на цей ринок і які нові вимоги будуть висувати замовники. Їх доповнять Сабін Демі, директор з винаходів і вдосконалення програмного забезпечення в «Materialise NV», і Ерв Пармантье, власник і директор з програм цифрової трансформації «HiPChannel».

На сусідній панелі – унікальна для HR-директорів дискусія – розвиток HR-ринку: які ІТ-професії будуть потрібні через 5-7-10 років і що зробити, щоб залучити таких фахівців… або виростити нових, починаючи з ВНЗ, – Олександра Альхімович, керівний директор «Luxoft Ukraine», Роман Гапачило, керівник з пошуку талантів «EPAM Systems» в Україні і Болгарії (раніше навіть учасник «Квартал 95» і «Comedy Club UA»). Більше того, в дискусійній панелі передбачається висвітлення теми довгострокових стратегій компаній із залучення фахівців-зірок, виходу на ринок покоління Y і Z і «війни за таланти», – слухаємо від Ренати Чучмай, Старшого віце-президента і глобального виконавчого директора з людських ресурсів в «SoftServe», і ІТ-шника, який пройшов до парламенту, піонера ІТ-освіти – Володимира Співаковського.

Далі говоримо про те, яким буде регуляторний клімат для ІТ в 2017 році та чого не вистачає Україні, з кращими ІТ-юристами країни – радником «Arzinger» Ольгою Барановою, керуючим партнером «SBT Systems» Дмитром Овчаренком, народними депутатами та представниками Держфіскальної служби. І раз вже ми почали діалог з цифрової трансформації, один з кращих українських експертів в області впровадження систем – Ігор Стареправо («Luxoft») – розкаже про те, що нового за рік з’явилося в Automotive і IoT.

На завершення пошуків істини всіх учасників чекає солодкий фуршет з вином.
Приєднуйтеся, буде цікаво! Реєстрація відкрита