Ukrainian Business Analysis Conference 2020

Дата
Мiсце проведення
Київ, вул. В. Гетьмана, 6, Mercure Congress Centre
Для учасників кластеру
  • percent5%

24-26 квітня 2020р. IIBA організовує Ukrainian Business Analysis Conference 2020, де зберуться 500 учасників та 30+ топових спікерів із США, Європи та України. Це перша наймасштабніша в Україні міжнародна конференція присвячена бізнес-аналізу.

IIBA підготувала для вас три дні корисного контенту, надихаючих виступів та воркшопів від топових спікерів із США, Європи та України.

💎3 дні 💎30 + топових спікерів 💎500+ учасників 💎 8 воркшопів 💎5 потоків

На UBA Conference 2020 з учасниками своїми практичними кейсами поділяться як українські, та і зарубіжні доповідачі: Roel Wieringa, Pavlo Kuznyetsov, Denys Gobov, Nati Nazar, Jared Gorai, Victoria Cupet, Vyacheslav Pankratov, Michael Rutledge, Bart Hoitink, Torsten J. Koerting.


 

Перший день Workshop Day конференції UBA Conference 2020 почнеться з майстер-класів від провідних експертів галузі бізнес-аналізу. Заплановано 8 воркшопів, 4 паралельних потоки, які триватимуть 120 хв з максимальною кількістю учасників 40. 

На завершення дня для учасників готуємо пивний тур, де зберуться власники БІЗНЕС квитків. Знайомитись за келихом пива, під хорошу музику і просто спілкуватися.

А для спікерів та учасників ПРЕМІУМ квитків пре-паті — місце для ділового спілкування та встановлення особистих зв’язків у неформальній обстановці, ну і просто знайомство з цікавими людьми.


 

Другий день Talks day — 5 паралельних потоків:

  • Analysis & Design — про нові техніки дизайн-мислення та як застосовувати їх, щоб визначити інноваційні можливості бізнесу.
  • Tomorrow’s Professional — про міжособистісні, лідерські та управлінські навички для вашого подальшого зростання.
  • Product Management — зосередимось на визначенні ринкових проблем та методах їх вирішення.
  • Expert Techniques — про аналіз існуючих технік, пов’язаних практик та їхніх практичних результатів.
  • Ask Me Anything — Ви можете поставити будь-яке запитання, що має дотичність до знань чи досвіду спікера.

Під час яких учасники можуть спілкуватися, знайомитись, обмінюватись досвідом з фахівцями у сфері бізнес-аналізу. Для цього створено Business lounge zone — місце, де можна отримати індивідуальну консультацію від експертів та спеціальних гостей конференції UBA Conference 2020. Кожен спікер після своєї доповіді одразу відправляється у зону business lounge, де на протязі 30 хв буде відповідати на ваші питання.

На завершення дня учасників чекає офіційна вечірка — запальний фест, драйв, музика, танці, напої та смачні закуски. Не пропустіть найяскравішу вечірку UBA.


 

Третій день Study Tour — унікальна можливість попасти за лаштунки 3-ох міжнародних IT-компаній та перейняти досвід у лідерів ринку. Це не лише про корпоративну культуру, персонал, історію успіху, а й про засновників.

 

Зареєструватись.

 

Це місце, де ви можете завести нові знайомства, вчитись, надихатись та ділитись ідеями.