U-Turn зустріч: не в мотивації справа

Дата
Мiсце проведення
Online

Буває, на роботі з’являється амбіційна посада і у нас є всі шанси її отримати.

Але щось – може страх? – не дає нам цього зробити.

Буває, у колективі зібрані настільки різні люди, що важко спілкуватись та розуміти кожного. А ще буває, що відчуваєш: те, що добре працювало ще 5 років тому зараз тільки гальмує процес. Знайомо ⁉️
Зараз, напевно як ніколи раніше, у нас з’являється більше свободи вибору на роботі. А ще — право помилятись, сумніватись, пробувати нові інструменти і навіть змінювати своє світобачення.
Команда Beetroot запускає новий проєкт, U-Turn, – серію зустрічей, під час яких чесно і відкрито говоритимуть про те, як та за яких обставин можемо обрати інший шлях в лідерстві, комунікації та управлінні командами.


U-Turn може особливо знадобитись:
  • Team / Tech Lead
  • CTO
  • COO / CEO або менеджерам проєктів
  • HR
  • Комунікаційним менеджерам

Перша онлайн-зустріч відбудеться 8 грудня, о 14:00.


Говоритимуть про те, чому мотивація не працює – як для нас, керівників команд, так і для спеціалістів різних рівнів та сфер відповідальностей. Разом із тим про:

  • самокеровані команди та що насправді лежить в основі селф-менеджменту;
  • роль та навички лідера команди;
  • побудову відносин у форматі «дорослий-дорослий»;
  • з чого почати будувати культуру довіри.

Розкрити цю тему запросили Віру Будеян, підприємицю, бізнес-консультантку, тренерку шведської компанії Tuff Leadership Training, яка працює з командами з усього світу.

Віра буде на прямому зв’язку з Молдови.


Спікерка говоритиме російською.


Участь безкоштовна. Просто зареєструйтесь та організатори надішлють вам посилання на трансляцію.

Реєстрація


Запису цієї зустрічі не буде – Віра нечасто дає безкоштовні консультації, та й якщо не робити запису, який можна відкласти «на потім», ваша включеність під час ефіру буде значно кращою. Тож, до зустрічі онлайн 8 грудня.


Організатор події – шведсько-українська IT-компанія Beetroot. У свій час, у створенні нашої компанії, заснованої на селф-менеджменті в командах, пласкій ієрархії та налаштуванні процесів без мікро-менеджменту, наших засновників, Густава Хенмана та Андреаса Флодстрома, надихнув саме Tuff Leadership Training, який проводить Віра та її колеги для різних компаній по всьому світу.


Що важливо, Tuff, як і Віра на цій нашій зустрічі, не дасть всіх відповідей чи настанов – «роби отак і все вийде». Проте дасть дещо більше – інструменти, щоб розібратись у собі та нові практичні підходи до управління. Це буде відкрита та чесна розмова, яка здатна буквально перевернути ваші уявлення про те, що працює, а що – ні з ніг на голову. У позитивний бік, звісно.

Надалі плануємо проводити події U-Turn раз на місяць у відкритому форматі.


Питання та пропозиції:

Tatyana.nityagina@beetroot.se
diana.onodvaliuk@beetroot.se

Тож, до зустрічі!