U-Turn онлайн-зустріч #2

Дата
Мiсце проведення
Online

Так-так! Спільнота U-Turn розпочинає серію зустрічей у 2021. Саме зустрічей, не лекцій (цього року ми їх запланували аж 12!). Цей формат — навмисно не лекційний, адже ідея U-Turn не в тому, щоб навчити вас «як треба» або «як не треба», а кожного разу піднімати цікаві (часом провокативні) теми, слухати досвід гостя та обговорювати, як втілити все це у ваших реальних робочих процесах.

Тут дозволяємо собі думати інакше, помилятись та бути відкритими до нового.


Зустрінемось вже 3 лютого, з 12:30 до 13:30: на годинку в обід, поки ще не дуже втомлені (і голодні).

Цього разу запросили гостя зі Швеції — Нікласа Лінхарда, тож зустріч буде англійською.

Будемо говорити про «вертикальний розвиток». Може здатись, що це про те, як будувати кар’єру до позиції «Head of…», але не все так просто. 3 лютого мова піде саме про лідерство та розвиток лідерських навичок.

«Горизонтальний розвиток» — процес росту, коли ми навчаємось та нарощуємо нові компетенції. А «вертикальний» — це про наше світобачення (mindset) та ментальні моделі поведінки. Щось ми маємо з народження, а щось маємо розвивати протягом усього життя, особливо працюючи з іншими спеціалістами в команді.

Ніклас певен, що саме вертикальний розвиток — той самий ключик до звершень: на індивідуальному, організаційному та глобальному рівнях. І про це він розповість на нашому дзвінку.


Про спікера:

Ніклас починав свій шлях, працюючи продуктовим консультантом та проєктним менеджером в IT компанії з традиційною менеджмент-структурою. Перевантажений задачами, він не мав нормованого графіку, зате мав всі ознаки вигорання. Тож, одного ранку він вирішив: так не може продовжуватись. Щоб знайти вихід та змінити щось, поступово почав вивчати психологію, сталі соціальні зміни, коучинг, динамічні системи та відкрив для себе сферу вертикального розвитку.

Далі – вирішив будувати власну організацію, засновану на принципах самоуправління, свободи та довіри один до одного. А ще допомагати іншим компаніям та стартапам розібратись з цією темою та покращити ефективність команд.


Участь безкоштовна. Просто зареєструйтесь і тобі надішлють посилання на трансляцію.

Реєстрація тут


Запису цієї зустрічі не буде: тож, треба виділити всього годину свого часу, щоб бути «тут і зараз». Чекаємо вас онлайн!

3 лютого, з 12:30 до 13:30. Подія проходитиме в Zoom, спікер виступатиме англійською мовою.


Питання та пропозиції:
  • Tatyana.nityagina@beetroot.se
  • diana.onodvaliuk@beetroot.se
До зустрічі!