У Києві відбудеться третій щорічний форум відкритих даних

Дата
Мiсце проведення
Мистецький Арсенал (Київ, вулиця Лаврська, 10-12)

Тема Open Data Forum 2019: Україна на шляху до економіки даних

20 вересня 2019 року у Києві відбудеться головна щорічна подія у сфері відкритих даних – всеукраїнський Open Data Forum 2019, що організовується Міністерством цифрової трансформації у партнерстві з USAID/UK aid проектом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS». 

Запрошуємо взяти участь у масштабній Open Data події!

Open Data Forum – щорічна всеукраїнська подія, що втретє об’єднає представників органів центральної та міської влади, українських та міжнародних експертів, громадських активістів та стартап спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні задля пошуку можливостей ефективного використання потенціалу відкритих даних.

Фокус цьогорічного Форуму – Україна на шляху до економіки даних. 

У межах Open Data Forum 2019 передбачено: 

 

  • Традиційна церемонія нагородження лідерів з розвитку відкритих даних в Україні Open Data Awards, де за успіхи у цьому напрямі у п’яти номінаціях будуть відзначені найкращі державні установи, громадські та комерційні організації. 
  • Презентація результатів оцінки стану оприлюднення та оновлення відкритих даних центральними органами влади та містами. 
  • Фінал національного конкурсу інноваційних IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge. Переможці конкурсу розділять 2,5 млн грн на реалізацію та підтримку своїх проектів із використанням відкритих даних.

 

  • Виступи та дискусії за участі українських та міжнародних гостей. 

Повна програма Open Data Forum 2019

Місце проведення: Мистецький Арсенал (Київ, вулиця Лаврська, 10-12).

Початок події: 9:30 

Участь безкоштовна.