Міжнародний освітній форум New Edu

7 березня 2019 року об 11.00 в Харківському прес-клубі (вул.Гоголя, 9) відбудеться прес-конференція, яка анонсує IV Міжнародний освітній форум “New Edu: Tech in Focus”.

Цього року форум отримав технологічний фокус, і відбудеться він 4-5 квітня в Premier Palace Hotel Kharkiv. Організаторами виступають Харківський IT Кластер, директор Ліцею МИР Юлія Павіченко, засновник заходу, а також директор видавництва АССА Світлана Фельдман.

New Edu за 4 роки став найбільшим в Україні майданчиком комунікацій для міжнародних експертів сфери освіти, педагогів, викладачів вишів, представників бізнесу та приватних курсів, а також державних органів. Вони приїжджають з усіх куточків країни, щоб разом шукати сенси освіти, формулювати цілі освітньої системи, а у підсумку сформувати дорожню карту для їх досягнення.

Практичні результати форуму будуть надіслані до Міністерства освіти і науки України.

Учасники прес-конференції – виконавчий директор Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал, Юлія Павіченко і Голова Обласної студради Віктор Шапошник – детально представлять концепцію форуму і його панелі.

Програма включає теми інклюзивної освіти, професійної освіти, питання інформаційної безпеки школярів, вивчення англійської мови. На додаток учасники дізнаються про різні прийоми і методики, як зробити навчання цікавим, одночасно ефективним і орієнтованим на практику.

Фокус на IT обраний невипадково: технологічна галузь займає в Україні друге місце за рівнем експорту. Завдяки співпраці з партнерами з високорозвинених країн, а також своїй динаміці та інноваційності, вона залучає велику кількість перспективної молоді та вже стала драйвером розвитку інтелектуальної еліти країни. IT бізнес в свою чергу формує запит на якісну освіту, оскільки потребує великої кількості фахівців різного профілю. Разом з цим компанії згодні співпрацювати з навчальними закладами і допомагати їм готувати кадри.

На участь у форумі вже погодилися педагоги з Фінляндії, Японії та інших країн з високим рівнем освіти, ділитимуться своїм досвідом з українськими колегами. Одним з ключових спікерів стане гість із Амстердама Аніл Балгобінд, довірений радник Amsterdam Smart City Platform Strategy.

Насичення ринку висококваліфікованими спеціалістами – один з основних напрямків Харківського IT Кластера, щоб формувати сприятливе середовище для розвитку технологічного бізнесу. New Edu дає можливість об’єднати зусилля, щоб рухатися до спільних цілей.

Зареєструватися на форум можна на сайті за посиланням .