У Харкові пройде марафон зі створення штучного інтелекту

Дата
Мiсце проведення
Павловська площа, 6

19 жовтня харків’ян і жителів області навчатимуть створенню штучного інтелекту. Суботній марафон з програмування для новачків проведе Kharkiv IT Cluster разом з Raccoon Gang і Освітнім порталом СуХаРі та комп’ютерної школою A-level. Захід проходитиме в рамках міжнародного тижня програмування Meet and Code.

В ініціативі візьмуть участь до 30 осіб, які бажають спробувати написати свої перші рядки коду мовою Python. Запрошені ментори допоможуть їм не тільки показати роботу цього коду, але і створити найпростіший штучний інтелект для вирішення побутових завдань.

Очікується, що програма буде зчитувати маркування пластику з фото предмета і підказувати, як його переробити або утилізувати.

Kharkiv IT Cluster вже другий рік поспіль долучається до ініціативи Meet and Code.

В цьому році темами івентів стала екологія і доступні веб-ресурси для користувачів з особливостями.

“Цей марафон вирішує відразу 2 завдання. Перше є загальним для всієї ініціативи Тижня програмування. Ми залучаємо молодь до програмування і показуємо їм, що соціально корисний софт можуть створювати вони самі. Ще одне завдання – показати можливості мови Python для вирішення повсякденних завдань, будь то сортування сміття або розумне споживання товарів “, – зазначає PR manager Харківського IT Кластеру Марина Косенко.

Ініціатива MeetandCode проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup. 

Організатори сподіваються, що через 5-7 років хтось із учасників заходу знайде свою професію в IT індустрії і буде втілювати соціально корисні ініціативи у великих масштабах.

Участь безкоштовна, необхідна реєстрація за посиланням

Необхідна умова участі – свій ноутбук!