🚑 Швидка кар’єрна допомога для тих, хто не знає, куди рухатись далі / надсилає десятки резюме, а відгуків на них 0 / не розуміє, де і як шукати роботу за конкретною спеціальністю, як зайти у певну професію!

Зараз команда кар’єрного порталу Happy Monday реалізує проєкт для української молоді, у тому числі ВПО, «Твоя кар’єрна перемога», в межах якого можна отримати безкоштовні кар’єрні чи професійні тет-а-тет консультації від експертів/ок різних профілів 🔥 Достатньо заповнити анкету, чітко сформулювати свій запит, обрати конкретного/их консультантів/ок і прийти на зустріч/і.

Ось які експерти/ки готові наразі допомогти:
🟢 кар’єрні консультанти/ки;
🟢 бізнес-аналітики/ні;
🟢 PHP, Full Stack, Web розробники/ці;
🟢 DevOps, Software інженери/ки;
🟢 маркетологи/ні, піарники/ці, комунікаційники/ці;
🟢 контент-експерти/ки (контент-маркетологи/ні, редактори/ки);
🟢 SMM-менеджери/ки;
🟢 дизайнери/ки;
🟢 тестувальники/ці;
🟢 HR-спеціалісти/ки, рекрутери/ки;
🟢 проєктні менеджери/ки;
🟢 фрилансери/ки, власники/ці бізнесу;
🟢 засновники/ці соцініціатив;
🟢 коучі/ні, психологи/ні.

Це твоя можливість у форматі тет-а-тет поспілкуватися з профі у своїй справі стосовно конкретного професійного запиту й віднайти відповіді на важливі запитання. Наприклад, про те, як стартувати кар’єру у маркетингу, як обрати сферу діяльності, як розвиватися у проєктному менеджменті тощо.

Програма триває до 12 листопада включно, але вільні слоти у експертів/ок закінчуються досить швидко, тому встигни забронювати зустріч/і 👀 Для цього заповни анкету на сайті проєкту до 7 листопада включно

Заповнити анкету

______
Консультаційна програма проводиться в межах проєкту «Твоя кар’єрна перемога», що впроваджується Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») в межах програми «Мріємо та діємо».