Якісна IT-освіта – це перспективна професія на десятки років вперед. 27 квітня 2020 розпочинається черговий 16-місячний челендж для всіх бажаючих пов’язати своє майбутнє з IT. Долучитись до програми ucode можна з 17 років.

Чому варто подати заявку на участь?

✅ Учасники працюватимуть у реалістичних умовах. Багато практичних кейсів,колаборація з іншими студентами, сучасні iMаc на локаціях UNIT Factory, гнучкий і насичений графік навчання. Все, як у справжній ІТ-компанії.
✅ Програма навчання складається з 4 етапів. Марафон IT Kick-off, проєктування рішень на базі основних мов програмування. Вибір спеціалізації – Web Full Stack, Desktop Apps, Web Apps, IoT. Та фінальний Big Challenge – реалізація власного проєкту
або стартапу.
✅ Учасників програми навчають на основі Challenge Based Learning, заснованогокомпанією Apple. В рамках якого вирішуються реальні кейси, що відповідають запитам сучасних роботодавців. Мінімум лекцій та теорії, ніяких вчителів і домашніх завдань.
✅ Один із пріоритетів програми – не лише знання, а й навички, що допоможуть працювати в командах та вільно почувати себе у будь-якому ІТ-колективі.
✅ Пройшовши вогонь, коди та IT-челенджі, учасники отримують головну ачівку. А саме – омріяну роботу у кращих ІТ-компаніях України. Тож час працювати та долати труднощі!

У вас всередині живе справжній ucoder?
Подавайте заявку на програму до 24 квітня!