Третя зустріч DEVCHATA

Дата
Мiсце проведення
Online

Приходь на третю зустріч DEVCHATA 24 листопада . Мова йтиме про нелінійні способи розвитку в ІТ: чому не обов’язково визначитися одразу і трішки про світчинг. Також на тему резюме та першої роботи в новій сфері.


Гостею зустрічі буде Вікторія Вінічук – QA інженер у команді Beetroot Житомир, яка активно продовжує розвиватись у цьому напрямку. Вікторія займається забезпеченням якості розробки як веб-продуктів, так і мобільних додатків. Працювала у якості SDE, а саме займалась розробкою та підтримкою ПО. Додатково вивчає Python та створює ілюстрації у графічних редакторах.

Модеруватиме зустріч Катя Заховайко – співавторка проєкту, front-end розробниця у Beetroot, викладачка Beetroot Academy та крутий інтерв’юєр, в чому ми вже встигли переконатись.


Участь безкоштовна. Просто реєструйся і організатори надішлють осилання на зустріч.

Реєстрація


Якщо ти вперше чуєш про цей проект, нагадаємо, що DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, будуть говорити про IT індустрію та ділитись професійним та особистим досвідом.

DEVCHATA зустрічі запустили з метою створення відкритої платформи для розмови, де можна буде поглибитись у технічні теми, пропрацювати страхи та сумніви, познайомитись з колегами, зрозуміти як рости в індустрії без зайвих стресів та стереотипів.

DEVCHATA вже говорили про computer science, конструктивний фідбек та роботу над критикою. Якщо хочеш переглянути запис цих зустрічей, напиши сюди і тобі надішлють посилання: tatyana.nityagina@beetroot.se.


Маєш запитання чи пропозиції наступних тем / спікерок? Надсилай їх команді Betroot :

Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se

До зустрічі!