Тренінг “Методи групової фасилітації ToP”

Дата

Навик фасилітації сьогодні не просто важливий, але дуже важливий!
Техніки фасилітації корисні не тільки людям «ДОПОМІЖНИХ» професій, яким «сам бог велів» – тренерам, психологам, консультантам – але і людям бізнесу. І особливо гостро ці навички потрібні керівникам проектів, тім-лідерам, керівникам робочих груп.

Зараз маємо для вас хорошу новину. У самий найближчий час фасилітації є де повчитися. У вересні (це вже скоро !!!) стартують групи в місті Харкові, які буде навчати в тому числі Ірина Фурсман (США)

Ірина – ПРАКТИК. Віце президент консалтингової компанії Brimeyer Fursman, LLC, www.brimgroup.com.

Сертифікований фасилітатор по методиці ICA-USA ТоР®, ICA Qualified Facilitation Trainer и член ICA-USA, член Спілки фасилітаторів Міннесоти, Міжнародної асоціації фасилітаторів, Союзу тренерів Тор, президент ICA-Ukraine.
Навчання буде проходити в два ступені.
1 ступінь – 19-20 вересня
2 ступінь – 23-24 вересня
Тренінг проводиться за підтримки ICA-Ukraine, що входить в міжнародну організацію ICA. ICA вже більше 50 років активно просуває ідею партисипативного управління по всьому світу. Працює з політичними, благодійними, громадськими організаціями та бізнесом . Видає літературу, проводить найбільші міжнародні конференції.
Пройшовши 2 ступені тренінгу, є можливість отримати міжнародний сертифікат і приєднаєтися до роботи ICA в Україні та інших країнах. Брати участь в міжнародних конференціях і мати доступ до знань і досвіду, накопиченим ICA.
P.S. Часу залишилося мало. Бажаючі долучитися, телефонуйте (067) 5795557
Вартість першого ступеня (два дні): 5500 грн
Вартість другого ступеня (два дні): 5500 грн.
При оплаті відразу двох ступенів – знижка від ціни при реєстрації 10%
Телефон для зв’язку
+38 (067) 579 55 57

Форма реєстрації >>
Ступені 1,2

Перший ступінь

Другий ступінь