The Pitch Clinic найдієвіші методи залучення інвесторів

Долучайтесь до безкоштовного майстер-класу з пітчингу від команди акселераційної програми Impact Business, яка ініційована Impact Force та реалізується у співпраці з SILab Ukraine.

👉 29 травня о 15:00 — The Pitch Clinic: найдієвіші методи залучення інвесторів

Своїми знаннями та порадами щодо дієвих технік пітчингу та комунікації з інвесторами, починаючи від створення презентації, яка приверне увагу бізнес-янголів, венчурних фірм, та інших видів інвесторів, до роботи із залученням інвестицій соціального впливу, з вами поділяться:

  • Ніна Левчук, Startup & VC Lead Google, співзасновниця Impact Force, Ukrainian Tech Circle та United4Ukraine, має 14 років досвіду в розвитку бізнесу, продажах та маркетингу
  • Ніколас Хаттер, партнер і засновник New Paradigm Ventures
  • Андрій Тимовський, керівник Roosh Ventures, має 4 роки інвестування венчурного капіталу

Переконати інвестора вкласти гроші у ваш проєкт непросто, але легше, ніж здається на перший погляд. Не пропустіть унікальну можливість покращити свої навички підготовки презентацій та підвищити шанси на успіх свого бізнеса.

✨ Реєструйтесь на майстер-клас ✨

Impact Business – це поглиблена акселераційна програма, створена міжнародною командою експертів, підприємців та інвесторів для українських бізнесів, які прагнуть зробити свій внесок у післявоєнне відновлення України та сформувати позитивний і довготривалий соціальний вплив на економіку країни.