Створи власного Telegram-бота за допомогою Python+ChatGPT

Безоплатний онлайн ІТ-марафон для підлітків 12+ років від онлайн-академії GoITeens – це можливість для вашої дитини познайомитися із найпопулярнішою мовою програмування Python, штучним інтелектом ChatGPT та створити власного Телеграм-бота всього за 3 дні.

Програма марафону включає в себе:

  1. Створення бота за допомогою BotFather. Діти опановують функціонал BotFather – «батька ботів», утиліти для створення ботів у Telegram.
  2. Навчання бота реакціям на команди та завантажування фотографій. Для цього діти використовують програмування мовою Python та інтеграцію коду в BotFather.
  3. Налаштування штучного інтелекту ChatGPT. Аби наш бот вмів накладати фрази на картинки, діти генерують текст за допомогою ШІ ChatGPT.
  4. Навчання бота накладання тексту на фото. Тепер діти навчають бота накладати на фотографії текст, згенерований штучним інтелектом. Бот готовий!
  5. Додавання функціоналу від реального замовника. Наші партнери вигадали завдання для учасників марафону. Діти дізнаються на практиці, як це – отримати тестове завдання від потенційного замовника.
  6. Фінальний вебінар про роботу в ІТ для підлітків.

Завершується марафон фінальним вебінаром для батьків та дітей, де кар’єрний коуч та наш випускник (17-річний Python-розробник) розкажуть, як дитині знайти першу роботу в ІТ протягом літа, як скласти резюме та підготуватися до співбесіди, що потрібно знати та вміти, аби потрапити в ІТ вже у 15-17 років.

Переходьте за посиланням та реєструйтеся на марафон просто зараз!

Довідка:

GoITeens — онлайн IT-академія для дітей та підлітків від 7 до 17 років. В академії діти вивчають програмування, розробку вебсайтів, створення комп’ютерних та мобільних ігор, а також диджитал-дизайн.
Основний акцент у навчанні робиться на створення практичних проєктів, які діти можуть покласти у власне портфоліо під час пошуку роботи. Чимало студентів GoITeens починають заробляти свої перші кошти в ІТ ще задовго до закінчення загальноосвітньої школи.