teens2it-site-reabiliting-engineering-sre

Teens2IT: Site Reability engineering (SRE) — інтерв’ю із засновником компанії

Дата
Мiсце проведення
Online, ZOOM

Kharkiv IT Cluster продовжує заохочувати молодь до світу ІТ і запрошує школярів і студентів на чергове ТОП-ове інтерв’ю з ІТ-інженером у межах проєкту Teens2IT.

Коли? — 09 листопада о 15:00

Де? — online, ZOOM

Тема бесіди — SRE

Не знаєш, хто  це? 

Інженер з надійності сайту (site reliability engineer, SRE) покладається на набір практик розробки, які включають аспекти комп’ютерних наук та програмної інженерії в експлуатації, для покращення повсякденного робочого процесу, а також ефективності та надійності системи. По суті, SRE відповідають за надання, захист і розвиток програмних систем і сервісів компанії.

Ми б могли розповісти більше деталей, але ти маєш змогу почути їх від справжнього інженера, який заснував власну компанію. 

Хто це?

Тарас Омеляненко — засновник компанії APIBEST, ментор освітньої платформи ProductionReady. Тарас розпочинав свій шлях з розробки програмного забезпечення, а сьогодні він вже опанував DevOps та SRE практики.. Тож упевнені, що Тарас має широкий професійний досвід, яким готовий поділитися з тими, хто тільки наважується на кар’єру в галузі ІТ. 

Про що поспілкуємося?

  • Що таке SRE?
  • Яка різниця між SRE та DevOps?
    Що потрібно, щоб стати SRE? 
  • Який шлях розвитку спеціаліста SRE?
  • З чого складається діяльність SRE?

І ще багато цікавинок, якими Тарас поділиться під час інтерв’ю. Також ти зможеш поставити власні питання, на які наш спікер залюбки відповість. 

Не проґав можливість дізнатися про світ Site Reliability Engineering від особистості, яка має багатий професійний досвід. 

Реєструйся на інтерв’ю та розширюй свої знання в галузі ІТ разом з Kharkiv IT Cluster!

Реєстрація

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram