teens2it-hto-takyj-proyektnyj-menedzher

Teens2IT: хто такий проєктний менеджер?

Дата
Мiсце проведення
Online, ZOOM

А чи знав ти, що серед безлічі професій в ІТ однією з найважливіших є Project Manager?

Це людина, яка контролює всі етапи розробки проєкту, час його розробки й бюджет, а також відповідає за якість готового проєкту.

Цікаво ж?
Можливо, це саме твоє покликання?

Дізнайся про це на черговому інтерв’ю з ІТ-спеціалістом від Kharkiv IT Cluster у межах проєкту Teens2IT уже 07 грудня о 16:00.

Спікер

Діана Толочко — Project Manager/Delivery Manager у компанії Valtech поділиться зі школярами й студентами коледжів деталями зі світу проєктного менеджеру.

Що це за професія та для чого вона потрібна?
Чому професія Project Manager така важлива в ІТ?
Якими навичками має володіти проєктний менеджер?
Як це — керувати розробкою проєкту?

Дізнайся вже 07 грудня від Діани Толочко — провідної спеціалістки, яка має близько 7 років різноманітного менеджерського досвіду.

Участь безкоштовна за попередньої реєстрації.

Зареєструватися

Не проґав шанс дізнатися про нову професію, можливо саме вона стане твоїм покликанням.

Довідка

Teens2IT — це серія безкоштовних щотижневих інтерв’ю зі спеціалістами ІТ-сфери, які посідають різноманітні посади в провідних ІТ-компаніях.

Проєкт буде корисним школярам, абітурієнтам та студентам, які ще не визначилися з майбутньою професією, але мають намір спробувати себе в ІТ-сфері. Таким чином, Teens2IT дозволяє учасникам вибрати відповідний вектор професійного розвитку.

Valtech — міжнародна цифрова агенція з трансформації бізнесу, яка допомагає компаніям бути на крок попереду трендів і взаємодіяти з клієнтами за допомогою цифрових рішень. Valtech є надійним стратегічним партнером з трансформації бізнесу для багатьох відомих світових брендів, серед яких Toyota, Henkel, Dolby, L’Oréal, Philips, P&G, Volkswagen та багато інших.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram