TechTalks@Lohika/Capgemini Engineering in Kharkiv

Дата
Мiсце проведення
вул. Благовіщенська, 1

Що: TechTalks@Lohika/Capgemini Engineering in Kharkiv
Де: Fabrika Space, вул. Благовіщенська, 1
Коли: 29 вересня, 19:00

Запрошуємо вас на TechTalks@Lohika/Capgemini Engineering in Kharkiv, який відбудеться 29 вересня о 19:00 в Fabrika Space. На вас чекатимуть дві доповіді від крутих професіоналів у своїй сфері:

  • Як покращити якість коду за допомогою інструментів статичного аналізу

Тестування та код-рев’ю – не єдині способи покращити якість коду.
Деякі завдання з пошуку помилок, вразливостей, недоліків безпеки та забезпечення відповідності інструкціям з кодування можуть і повинні бути виконані по-іншому
Ми поговоримо про найпопулярніші рішення та про те, як реалізувати та застосувати власні правила у вашій кодовій базі.

Спікером буде Дмитро Зайцев, TechLead компанії Lohika/Capgemini Engineering – один із перших адептів Kotlin та активний член спільноти Android. Він працює з Android більше десятиліття, останнім часом у проектах медтех, зокрема стоматології та дитячій аудіології.

Реєстрація 

  • “Від Java до Kotlin. Вивчені уроки та основні можливості Kotlin”

Ця розмова присвячена переходу великих команд з Java на Kotlin та основним урокам, отриманим під час переходу. З Андрієм Колодницьким ми розглянемо основні функції Kotlin та обговоримо спільні процеси та їх роботу.

Спікером другої доповіді буде Андрій Колодницький – staff engineer компанії Lohika/Capgemini Engineering. Його основна спеціалізація – розподілені системи, мікросервіси та мови на основі JVM. Більшість часу інженери витрачають на налагодження та вирішення проблем. Ця розмова буде присвячена найкращим практикам та інструментам, які команда Андрія використовує у своєму проекті.

  • Мова доповіді: російська
  • Вхід вільний, за попередньою реєстрацією 

До зустрічі на івенті!