Technology Nation

Як зробити з України націю айтішників?

Дата
Мiсце проведення
Харьків, вул. Благовещенська, 1 (колишня Карла Маркса)

Тези зустрічі:
– Як виглядає освітній ринок ІТ сьогодні в Україні і в світі (цифри, гравці, споживачі)
– Глобальні тренди ринку ІТ та ІТ-освіти
– Кого, як і чому необхідно вчити – тренди і реальність
– Унікальність програми Technology Nation
– Як працевлаштувати тисячі джуніорів без досвіду

Аудиторія: студенти, викладачі ІТ спеціальностей, ІТ спеціалісти, особи, що бажають навчатись в рамках проекту Technology Nation

Про проект:

Technology Nation – це всеукраїнський проект з безкоштовного навчання основам програмування.

Фонд Brain Basket з березня 2016 року запускає в 22 містах України безкоштовні курси Technology Nation з навчання програмуванню за програмами кращих світових технологічних університетів (Harvard, Stanford, MIT). Цей курс дозволить всім бажаючим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що дасть слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.

Заняття проходитимуть у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні.

Участь в програмі не потребує попередніх технічних навичок і подати заявку на участь можуть всі охочі. Єдиними критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.

Старт навчання: 1 березня.

Категорія: 20-40 літні особи.

Організатори впевнені, що впровадження таких програм прискорить економічний розвиток областей України, а отже і самої країни в цілому.

Запрошуємо всіх небайдужих на зустріч