базовий курс «Програмування Python» в рамках проєкту Teachers2IT Спікер: Данило Маринич

Teachers2IT: Старт базового курсу «Програмування Python»

Дата
Мiсце проведення
Online, ZOOM

🤩 Kharkiv IT Cluster запрошує вчителів інформатики та математики на новий базовий курс «Програмування Python»!

Kharkiv IT Cluster протягом усього 2022 року допомагав вчителям інформатики та математики підвищувати та покращувати власні знання за допомогою проєкту Teachers2IT. Понад 350 учителів зі всієї України успішно підвищили кваліфікацію минулого року і вже використовують отримані знання на власних уроках.

2023 рік стає новим роком випробувань та самовдосконалень!

Саме тому Kharkiv IT Cluster, за підтримки провідної ІТ-школи A-Level та IT-компанії в галузі мобільної розробки Olearis, запускає новий сезон проєкту Teachers2IT «Програмування Python: Basic course».

📆 Дата початку: 02 березня 2023 року
Кількість занять: 8 занять (щочетверга з 16:00 до 18:00)

Проведе курс: Данило Маринич – project manager в IT-компанії Olearis, співзасновник, CTO та викладач ІТ-школи A-level. Данило має 20-річний досвід в ІТ та викладанні, тисячі вдячних випускників та сотні виконаних проєктів.

📍Де: Online, ZOOM

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації!

Реєстрація на базовий курс «Програмування Python»

👍 Учасники, які успішно пройдуть курс підвищення кваліфікації, за умови особистого відвідування мінімум 50% занять та успішної здачі залікового проєкту отримають сертифікат 4 кредити ЄКТС.

Телеграм канал Teachers2IT

Чому курс з програмування Python?

Python – це мова програмування, що дуже швидко розвивається, стрімко набирає популярність та за різними рейтингами займає 3-4 позицію, поступаючись лише JavaScript, Java, C#.

❗️ За всіма прогнозами Python може зайняти перше місце в 2023-2024 році. Стрімке зростання популярності цієї мови програмування викликане двома факторами:

📍 По-перше, вона проста у вивченні та застосуванні в порівнянні з такими складними мовами, як Java і С#.
📍 По-друге, за її допомогою можна створювати складні веб-додатки та сервіси, які раніше створювалися виключно на “складних” мовах програмування!

🚀 Kharkiv IT Cluster чекає учителів інформатики та математики України на проєкті Teachers2IT, щоб поділитися новими знаннями.

Щоб зареєструватись на базовий курс «Програмування Python» заповніть гугл-форму:

Зареєструватися