«Таврійської Долини» на безоплатному онлайн ІТ-марафоні від ІТ-академії для дітей GoITeens

Запрошуємо до участі всіх дітей!

Уже 17 липня дітлахи матимуть унікальну можливість створити власними руками Україну Перемоги та спланувати реконструкцію наших тимчасово окупованих територій – «Таврійської Долини» на безоплатному онлайн ІТ-марафоні від ІТ-академії для дітей GoITeens.

Безоплатний ІТ-марафон від онлайн ІТ-академії GoITeens – це можливість для дітей зробити перший крок в освіту майбутнього та створити перші ІТ-проєкти.

Марафон розрахований на дітей 7-17 років, які працюватимуть за трьома напрямами (на вибір):

Digital Design. Діти навчаться користуватися редактором Canva та створять: листівку з інноваційним сільським господарством, патріотичні марку та Instagram stories.

Roblox. За допомогою програмування Roblox Studio діти створять власну гру про розбудову тимчасово окупованих територій після нашої Перемоги.

Frontend. Діти пропрацюють ідею власного стартапу, який би вони хотіли реалізувати в Таврійській долині, та створять його сайт-візитівку на конструкторі сайтів.

Подія триватиме з 17 по 21 липня, до неї долучаться багаточисленні партнери: MEGOGO, Socar, Контора Pi, Kharkiv IT Сluster, Lviv IT Cluser, Lun.ua, Мій клас, Jobs.ua, Robota.ua та чимало інших.

На дітей чекає також безліч розваг в Discord та YouTube: ігри, трансляції та розіграш призів серед тих учасників, які виконають всі три завдання марафону.

Реєструйтеся за посиланням: https://ua-it.co/44zxSZ8