Система сертифікації ІТ-дисциплін: Kharkiv IT Cluster запрошує на презентацію результатів пілотного проєкту

Дата
Мiсце проведення
Онлайн, ZOOM

Запрошуємо ІТ-компанії, адміністрацію університетів, викладачів ІТ-дисциплін і студентів технічних спеціальностей до участі у важливому заході, присвяченому презентації результатів пілотного проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін» від Kharkiv IT Cluster.

На заході ми обговоримо результати проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін», плани на майбутній сезон і можливості співпраці.

📅Коли: 21 вересня о 16:00, онлайн, Zoom
😎Реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/JGdrha5w58Tpx1Lt7

Проєкт «Система сертифікації ІТ-дисциплін» — інноваційний проєкт, спрямований на забезпечення якості й актуальності навчання в галузі інформаційних технологій. Цей проєкт націлений на вдосконалення змісту навчальних програм, адаптацію їх до сучасних вимог ринку праці й забезпечення підготовки студентів з урахуванням найновіших технологічних та індустріальних тенденцій. Який реалізується за підтримки Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Кому цей захід буде корисний?

🔹Керівникам та експертам ІТ-компаній;
🔹адміністрації університетів;
🔹викладачам ЗВО;
🔹студентам;
🔹експертам з розвитку освіти.

Чому корисно взяти участь у заході?

✅Партнерство бізнес-освіта: ви дізнаєтеся про результати проєкту та його вплив на навчання, можливість зміцнити співпрацю з ІТ-компаніями й забезпечити навчання, що відповідає сучасним вимогам ринку.
✅Зростання престижності: ви зможете підкреслити підтримку ініціативи щодо покращення ІТ-освіти в Україні, що позитивно вплине на рейтинг і престижність університету й компанії.
✅Соціальна відповідальність: це шанс підтвердити здатність допомагати в розвитку освіти й сприяти підготовці висококваліфікованих фахівців для галузі.

Віримо, що спільно зможемо сформувати майбутнє ІТ-освіти в Україні й підготувати студентів до викликів сучасного ринку праці.

Ми відкриті до співпраці й чекаємо на зустріч з вами на заході!

Реєстрація

Змінюймо майбутнє ІТ-освіти разом! Долучайтеся до презентації результатів проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін» від Kharkiv IT Cluster.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram