SYNERGY 2022 IT BUSINESS & IT EDUCATION

Synergy — найбільша в Україні профільна конференція, яка драйвить розвиток IT-освіти. З 2014 року задля розвитку IT-освіти Асоціація “IT Ukraine” збирає на єдиній платформі представників зі сторони влади, бізнесу та освітніх структур.

За 8 років свого існування подія залучила понад 3500 учасників та близько 200 спікерів. Все це — задля обміну досвідом, визначення пріоритетних векторів розвитку IT-освіти та побудови сприятливих умов для розвитку індустрії.

Synergy — це десятки успішних кейсів, колаборації провідних IT-компаній та ВНЗ, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, презентації стартапів та освітніх проєктів.

❗️ Цього року подія нетипово відбудеться влітку, бо має особливу тематику і підґрунтя. 24 червня 2022 року Асоціація “IT Ukraine” планує об’єднати понад 500 гостей онлайн події у спільному обговоренні поточних реалій у світі ІТ-освіти. На події будуть зібрані експерти в онлайн форматі щодо різних питань, зокрема, розглянуто як змінились ландшафт і тренди в ІТ- галузі, які науки і навички будуть необхідні незалежно від військових подій, як отримати нову професію тощо.

🔹8 годин онлайн-конференції;

🔸5 тематичних івентів від 19 травня на освітні теми;

🔹2 гарячі дискусії.

Долучайтесь до важливих обговорень проєктів у сфері освіти та CSR, які, безумовно, стануть важливими складовими майбутньої відбудови України!

👉 Дата: 24 червня 2022
👉 Час початку: 10:00

Участь безкоштовна!

Реєстрація за посиланням

Слідкувати за оновлення інформації SYNERGY 2022 IT BUSINESS & IT EDUCATION: NEW HORIZONS можна у Facebook.

Детальніше про минулорічну конференцію ви можете переглянути на сторінці Facebook та на сайті IT Ukraine Association.