Створюємо Brawl Stars в Minecraft Education

18 квітня 2023 року стартує безоплатний IT-марафон для дітей від 8 років «Створюємо Brawl Stars в Minecraft Education» від онлайн ІТ-академії для дітей та підлітків 7-17 років GoITeens. Протягом трьох днів диджитал-дітлахи будуть розробляти власну гру за мотивами улюбленої Brawl Stars в навчальному середовищі Minecraft Education.

Перед марафоном усі учасники отримають безоплатний доступ до платформи Minecraft Education.

Протягом івенту учасники виконають три завдання:

  • Розроблять власну арену Brawl Stars. Цей етап присвячено плануванню майбутньої арени в таблиці або на папері, а також її програмуванню в Minecraft Education за допомогою блокового коду. Так діти зможуть розвинути просторове мислення та навчаться користуватися тривимірною системою координат.
  • Помістять на арені золото та коштовності. Дітям буде потрібно підключити кмітливість та уяву, щоб розмістити золото в найнеочікуваніших місцях. Адже саме це робить гру захопливою.
  • Запрограмують мобів, які перешкоджатимуть збору золота. Після цього гра вже буде готова на 100% – кожна дитина зможе запросити друзів та грати із ними на своїй арені.

До марафону можуть долучитися діти від 8 років незалежно від навичок програмування в середовищі Minecraft Education. Завдання будуть зрозумілі кожному учаснику.

Після проходження марафону діти отримають досвід розробки в середовищі Minecraft Education, навчаться краще орієнтуватися в 3D-просторі, фантазувати, а головне – отримають перший ігровий проєкт у скарбничку і сертифікат про проходження марафону.

Онлайн ІТ-марафон починається 18 квітня та триватиме 4 дні. Після завершення події, учасники, які виконають всі завдання, отримають знижки або цінні призи від GoITeens та партнерів, а також сертифікат учасника марафону. До числа партнерів уже долучилися онлайн-магазин іграшок MyPlay, український виробник квестів у коробці InGame, сервіс Robota.ua, які нададуть призовий фонд, Харківський ІТ кластер та виробник рюкзаків та канцелярії Kite.

Долучитися до марафону можна за посиланням👈