Стартував збір заявок на участь у конкурсі харківських підприємців

Дата
Мiсце проведення
Online

Онлайн-медіа MC.today спільно з програмою КУБ (Країна успішного бізнесу) від «ПриватБанку» і компанією Mastercard Україна запускають конкурс «Топ відважних підприємців: Харків».

З 23 вересня починається збір заявок на участь у конкурсі «Топ відважних підприємців: Харків». Подати заявку може кожен підприємець, який вважає себе безстрашним і відважним, хто готовий розвивати свою справу, регіон і країну та у кого є діючий бізнес, зареєстрований у Харківській області.

Заповнити анкету на участь

Заявки приймаються до 14 жовтня включно. З усіх заявок редакція MC.today відбере від 30 до 50.

 

digital-campaign-200x200 Стартував збір заявок на участь у конкурсі харківських підприємців

З 03 листопада на сайті MC.today стартує народне голосування за учасників конкурсу. Фіналісти будуть визначені на основі результатів читацького голосування, оцінок журі та оцінок редакції.

Переможця організатори оголосять до 15 грудня 2020 року.

Переможець отримає призи від компанії Dell Україна і MC.today, та тримісячну безкоштовну аренду у коворкінгу UNIT.Сity Kharkiv. Також один із учасників, який пройде редакційний відбір і потрапить у топ-список підприємців Харкова, отримає можливість взяти участь у прямому ефірі з Василем Хмельницьким на каналі WIN WIN SHOW.

 

group-200x200 Стартував збір заявок на участь у конкурсі харківських підприємців

У журі конкурсу:
 1. Василь Хмельницький, засновник компанії UFuture, автор бізнес-реаліті-шоу WIN WIN SHOW.
 2. Євген Заіграєв, керівник дирекції малого і середнього бізнесу «ПриватБанку».
 3. Ганна Онiщенко, віце-президент по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові.
 4. Владислав Сокіл, CEO UNIT.Сity Kharkiv, CEO Academy Smart.
 5. Олександр Колб, засновник агентства Promodo, автор YouTube-каналу «Велика Риба».
 6. Оксана Середюк, співвласниця мережі ресторанів MAFIA, CASTA, Georgia, BAOі NĂM.
 7. Олександр Медовой, засновник AltexSoft, AI Ukraine, TechTalents, Kharkiv IT Cluster.
 8. Ольга Шаповал, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster.
 9. Едуард Рубін, засновник і власник компанії Telesens, член наглядової ради Kharkiv IT Cluster, голова координаційної ради Харківського офісу EBA.
 10. Володимир Кривко, керуючий партнер Chernovetskyi Investment Group.
 11. Макс Бурцев, креативний директор Arriba! Creative Agency.
 12. Олексій Жабський, Chief Operating Officer в Startup.Network.
 13. Ольга Афанасьєва, PhD, СЕО Української асоціації венчурного і приватного капіталу (UVCA), співзасновниця VC ChatrOOm.
 14. Кирило Нагорний, співзасновник бізнес-спільноти Board в Харкові, співавтор програми Thinking Manager в Karazin Business School.
 15. Роман Катеринчик, засновник компанії Artjoker, співзасновник Фінсервіс Mycredit, член наглядової ради Kharkiv IT Cluster.

 

promotion-200x200 Стартував збір заявок на участь у конкурсі харківських підприємців

Інформаційні партнери конкурсу: ЕВА (Європейська Бізнес Асоціація), UNIT.City Kharkiv, IT-співтовариство Kharkiv IT Cluster, міжнародна інвестиційна група Chernovetskyi Investment Group, бізнес-спільнота Board, KHARKIV Today.Довідка

«Відважні підприємці: Харків» проводиться в рамках проєкту «Відважні українські підприємці». Проєкт в 2019 році запустили «ПриватБанк» та MC.today, щоб підтримати сміливих і надихаючих підприємців із регіонів. Перший конкурс провели для підприємців Дніпра.

Онлайн-медіа MC.today – видання для тих, хто створює, для активних, думаючих людей, про інноваційний бізнес, розвиток і стиль життя. На сайті понад 1 300 000 переглядів на місяць.

КУБ від «ПриватБанку» – національна програма розвитку підприємництва та створення нових робочих місць у малому і середньому бізнесі. Це екосистема для бізнесу, яка задовольняє відразу кілька потреб і надає реальну підтримку підприємцям. В рамках програми з 2016 року 50 000 людей були профінансовані на суму 6,5 млрд грн.