Стартував прийом заявок до журі Ukrainian IT Awards 2019

Дата
Мiсце проведення
м. Київ, Паркова дорога 16а

Асоціація «ІТ Ukraine» оголошує про старт прийому заявок на участь у почесному журі всеукраїнського незалежного щорічного  конкурсу «Ukrainian IT Awards 2019».

Ukrainian IT Awards – це некомерційний проект, покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів ІТ- галузі в різних спеціалізаціях та напрямках. Цього року в рамках конкурсу буде обрано кращих з кращих у 10 номінаціях: DevOps, Design, Business Analysis, Software Engineering, Software Architecture, Research, Quality Assurance, Project Management, Product Management та IT Education.

До обов’язків журі конкурсу входитиме аналіз здобутків, професійних досягнень кандидатів, а також індивідуальні співбесіди з фіналістами та обрання переможців.

«Щороку у роботі над обранням кращих ІТ-спеціалістів України ми збираємо провідних технологічних експертів галузі – говорить  Deputy Director of Business Development Асоціації та координатор Ukrainian IT Awards Тетяна Назарчук. – Надзвичайно приємно, що з кожним роком все більше експертів готові приділити свій час та досвід цьому проекту. Так, торік ми отримали понад 100 заявок від кандидатів в журі. Експертна рада конкурсу ретельно обирає кандидатів, фокусуючись, по-перше, на досвіді кандидатів, а по-друге, на балансі представників різних компаній у кожній номінації».

Прийом заявок триватиме з 26 травня до 6 червня 2019 року. Для того, щоб подати заявку на участь у складі журі Ukrainian IT Awards, необхідно заповнити аплікаційну форму на сайті конкурсу.

Імена переможців Ukrainian IT Awards будуть оголошені на урочистій церемонії нагородження, яка відбудеться 7 вересня 2019 року у Києві.

Якщо ви маєте питання або пропозицію пишіть на електронну адресу office@itukraine.org.ua або телефонуйте за номером +38 099 266 39 03.

Стежити за новинами та перебігом конкурcу можна на офіційних Facebook-сторінках Асоціації та Ukrainian IT Awards.