web, копія-min

Startup Valencia від VDS

Дата

Міжнародна технологічна подія, організована Startup Valencia, VDS, відсвяткує свій сьомий випуск 23 і 24 жовтня в Місті мистецтв і наук у Валенсії.

Під темою «Embracing evolution: Invest in the leaders of tomorrow», VDS2024 проаналізує, як сучасна технологічна революція позитивно впливає на суспільство, надаючи голос найяскравішим лідерам глобальної інноваційної та технологічної екосистеми. На один тиждень Валенсія знову стане глобальним епіцентром технологічних інновацій, а VDS забезпечить зв’язки, інструменти, знання та доступ до інновацій, які трансформують майбутнє.

VDS одна з головних міжнародних технологічних подій Південної Європи та платформа, яка перетворює Валенсію на глобальний технологічний хаб. Очікується, що захід, який слугує місцем зустрічі підприємців, стартапів, корпорацій та інвесторів, об’єднає понад 2 500 стартапів, залучить понад 12 000 відвідувачів зі 100+ країн та сприятиме налагодженню зв’язків між міжнародними корпораціями та понад 700 інвесторами з активами під управлінням вартістю понад 30 мільярдів євро.

Приєднуйтесь