Startup Live

Дата

15 жовтня відбудеться другий Startup Live — захід, де ми зустрінемось з експертом Романом Кірігетовим, який поділиться своїм досвідом серійного підприємця та відповість на запитання у прямому ефірі.

Про організаторів:

Sigma Software Labs — це платформа, яка забезпечує підтримку українських стартапів. Наша місія — розширити технологічний бізнес та допомогти українській технологічній екосистемі, збільшувати її ринкові можливості.

Про партнерів:

Center for Entrepreneurship UCU — це акселератор для стартапів та освітня платформа для студентів та молодих підприємців в Україні. Місія Центру — забезпечувати професійними високоякісними навчальними програмами та формувати мережу зі світовою експертизою та міжнародними контактами, розвиваючи, навчаючи та об’єднуючи учасників стартап екосистеми та підприємців України.

  • Come It Up — професійна спільнота журналістів, яка допомагає молодим підприємцям розвивати свої здібності у сторітелінгу та представлення маркетингової інформації.
  • Polish — Ukrainian Startup Bridge — Проект націлений на підтримку розвитку міжнародних відносин та співпраці інвест фондів Польщі з українськими стартапами.
  • Lviv Tech Angels — клуб ангел інвесторів, представників Lviv IT cluster, перший у Львові фонд підтримки та розвитку стартапів.

Формат заходу: Live.

Де: Youtube

Коли: 15 жовтня о 18:00

Ділимось досвідом, будуймо спільноту та допомагаймо тим, хто цього потребує!

До зустрічі онлайн!