Startup Live 4

Дата
Мiсце проведення
Online

Втомився ходити та реєструватися на online заходи?

Шукаєш практичний контент та нового формату?

Sigma Software Labs та партнери запускають новий проект Startup Live!


Студія, софіти, експерти та успішні стартапери зберуться для live дискусії та відповідатимуть на усі важливі питання, які ти можеш запитати прямо тут і зараз!


3 грудня відбудеться четвертий Startup Live — захід, на якому Денис Балон, переможець IT Arena 2020, візьме інтерв’ю в експерта Єгора Шадріна, архітектора з AWS!

Єгор поділиться своїм досвідом та відповість на усі ваші запитання та запитання Дениса з технічної точки зору.


Про організаторів:

Sigma Software Labs – це платформа, яка забезпечує підтримку українських стартапів.

Наша місія – розширити технологічний бізнес та допомогти українській технологічній екосистемі, збільшувати її ринкові можливості.


Про партнерів:
  • Center for Entrepreneurship UCU – це акселератор для стартапів та освітня платформа для студентів та молодих підприємців в Україні. Місія Центру — забезпечувати професійними високоякісними навчальними програмами та формувати мережу зі світовою експертизою та міжнародними контактами, розвиваючи, навчаючи та об’єднуючи учасників стартап екосистеми та підприємців України.
  • Come It Up – це діджитал агенція, що надає послуги з маркетингу, сторітелінгу, ведення профілів в соціальних медіа, таргетованої реклами у Facebook та Instagram, Google Ads, SEO оптимізації, а також допоможе створити сайт, лендинг та мобільний додаток.
  • Polish – Ukrainian Startup Bridge – Проект націлений на підтримку розвитку міжнародних відносин та співпраці інвест фондів Польщі із українськими стартапами.
  • Lviv Tech Angels – клуб ангел інвесторів, представників Lviv IT cluster, перший у Львові фонд підтримки та розвитку стартапів.

Формат заходу: Live

Live

Коли: 3 грудня о 18:30

Ділимось досвідом, будуймо спільноту та допомагаймо тим, хто цього потребує!

До зустрічі онлайн!