Співбесіда навиворіт для Junior QA

Дата
Мiсце проведення
Science Park Synergy, проспект Науки, 14

4 червня відбудеться другий майстер-клас “Співбесіда навиворіт” — подія, під час якої проходить змодельована співбесіда по хард та софт скілз, за якою глядачі спостерігають по трансляції.

Як зазначають організатори події, портал про освіту СуХаРі, це буде відкрита співбесіда для тих, хто не боїться чесних фідбеків.

На події випадковим чином вибирають резюме, експерти по QA Дмитро Терещенко та HR Вероніка Волкова проведуть інтерв’ю, а потім прокоментують відповіді та винесуть вердикт. Більше про подію в анонсі.

Реєстрація

На подію можна прийти просто послухати.

Проект Hard Skills Exam має на меті посилити якість підготовки ІТшників завдяки ліпшій взаємодії освітніх організацій (ІТ-шкіл та курсів) та бізнеса. Складання списка унікального спільного чек-лісту компетенцій – перший етап проекту. Зараз ІТ-школи вже надають питання для майбутнього іспиту. Питання оцінять технічні експерти з ІТ-компаній. Таким чином з’явиться рейтинг ІТ-курсів за методичною роботою. Наступним кроком стане сертифікація джунів, складання рейтингу курсів за якістю підготовки та передача анкет найкращих молодих ІТ-фахівців в компанії.

Організатори проекту Hard Skills Exam — портал в безперервне навчання СуХаРі та Kharkiv IT Сluster.