Software Development Forum

Дата
Мiсце проведення
Kyiv, CEC "Parkovy"
Для учасників кластеру
  • percent 50% знижка

Software Development Forum: Головна подія найбільшої ІТ-спільноти країни

27 жовтня у Києві відбудеться масштабна конференція SoftwareDevelopmentForum, що вже шостий рік поспіль виступає комунікаційним майданчиком для лідерів вітчизняного ІТ-бізнесу.

Традиційно у фокусі конференції – три ключові для галузі інформаційних технологій теми: глобальна конкуренція, розвиток бізнесу та кадрового капіталу, в рамках яких понад 20 локальних та міжнародних експертів поділяться власним досвідом та інсайтами зі слухачами.

Крім виступів спікерів, на SoftwareDevelopmentForum будуть презентовані результати масштабного галузевого дослідження щодо фінансових показників української ІТ-індустрії, проведеного Асоціацією у партнерстві з Офісом ефективного регулювання (BRDO).

Одна індустрія – різні цілі

Кожен з трьох тематичних блоків ексклюзивними доповідями відкриватимуть першокласні міжнародні експерти, серед яких KerryHallard, GlobalSourcingAssociation; JanErikAase, ISGResearch; DanielRiley, AonHewitt.

Цього року на учасників SoftwareDevelopmentForumчекає 2 спеціалізовані потоки: Visionary та Aspirational, тематики яких підібрані з урахуванням інтересів різних за масштабом ІТ-компаній.

Усі учасники матимуть можливість вільно відвідувати той чи інший потік незалежно від типу квитка.

Кому буде цікаво відвідати

Звичайно, всім тим, хто цікавиться подальшим розвитком галузі інформаційних технологій, хоче дізнатися більше про останні тренди індустрії, оптимізації бізнес-процесів та інсайти зі світового ринку ІТ-послуг.

Найбільш цікавою подія буде для власників та керівників, менеджерів з комунікацій, продажів та HRсервісних ІТ-компаній.

Хто підтримує

SoftwareDevelopmentForum – унікальна для українського ринку подія, оскільки саме тут обговорюються подальші вектори розвитку сервісної ІТ-індустрії країни. Тому для такого значущого заходу партнерів ми підбираємо вкрай ретельно.

Цього року SDF підтримують:

Де придбати квитки та дізнатися більше про подію

Квитки та детальна програма SoftwareDevelopmentForum 2018 доступні на офіційному сайті події:

Зверніть увагу, що для представників компаній-учасниць Асоціації ITUkraineта вкажіть назву свого ком’юніті діють спеціальні умови участі на першу хвилю квитків. Для отримання спеціального промо-коду, будь ласка, зв’яжіться з нами: pr@itukraine.org.ua або +380 99 266 39 03